Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy Mészáros Lőrinc...

Az hogy Mészáros Lőrinc világrekord gyorsasággal a leggazdagabb magyar lett, miért nem veri ki a biztosítékot a népnél? Ez az erkölcsi mélypont a lakosságra nézve?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem ez. Van még lejjebb, ezt 2010-ben megtanultam, amikor azt mondtam, hogy fletónál nincs lejjebb...
2018. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2%
Miből gondolod, hogy nem veri ki a biztosítékot? De mégis, szerinted mit kellene csinálni?
2018. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a kérdést én is feltettem egy ismerősömnek egyszer, mire azt válaszolta, „megérdemli, megdolgozott érte”… Ahogy mondani szoktás, ugyanaz a hír másként jelenik meg a nyulak és a rókák lapjában, így aki a kormányzati híreket hallgattja/nézi, azt fogja elhinni.

Másrészt szerintem nehéz magasztosabb erkölcsi vezérelveket feltételezni egy olyan társadalomban, amelynek számos tagja irigylésre méltó, követendő példának tekinti VV Züzü (vagy mit tudom én, milyen valóságshow/videolog és egyéb szereplő) „felemelkedését” azáltal, hogy a pucér fenekét mutogatja a tévében. :)

2018. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%

Jobbik győzelem esetén pedig a Simicska lenne a leggazdagabb!

A különbség annyi, hogy ő pár éves lemaradásban lett volna, így még nagyobbak lettek volna a lenyúlások.


Igazából mindegyik párt tömné valaki zsebét. Lőrinc barátunknak legalább már nincs akkora érdeke lopni, mint a többieknek.

2018. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Mer' a migráncsok meg Soros megszállják a Lakatosék putriját és még a kutyát is megerőszakolják!
2018. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
14:45: úgy látom, te sem vagy tisztában azzal, ki az a Simicska.
2018. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Simicska sosem volt a Jobbik strómanja, Simicska a Fidesz strómanja volt, csak elpártolt tőlük és vitte magával a pénzt is. Saját bevallása szerint azután fordult el Orbántól, mikor azt mondta neki, hogy valami orosz cég (Roszatom, ha jól emlékszem) majd megveszi neki az RTL-t.
2018. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez a "nemzeti tőkés osztály" duma fokozatosan lett a lakosságba sulykolva, hogy beletörődjenek a pénzük elvételébe és az alsóbbrendűségbe. Mint látszik, működött.
2018. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6,7


Most azt nem értem igazából, hogy hol van itt a kizáró ok?


Mármint rendben, Simicska VOLT az atyaúristen a Fidesznél. Aztán összeveszett valamilyen oknál fogva a Viktorral, és azóta messziről kerülik egymást.


De ettől most miért ne paktálhatna le olyan módon a Jobbikkal, mint ahogy a Mészáros teszi a Fidesszel? Vagy azóta valami szenté avanzsálták, és ő nem lophat, csalhat, hazudhat? Vagy miről maradtam le?


Főleg, hogy a Magyar Nemzetet kb. csak jobbik nyomatására, a lánchídrádiót pedig a fideszellenes uszításra tartotta/használta fel.


Az is érthető, hogy a két média bezárásával miért várta meg a választás végkimenetél. Ha a jobbik lehozta volna a választást, nem kellett volna bezárni egyiket sem, mert onnantól pumpálták volna neki a pénzt.

2018. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Egy olyan országban ahol nem bűn a lopás, a mértéken felesleges vitatkozni. Hiába telt el több évtized a rendszerváltás óta, a generációk egymásra örökítik ezt a mentalitást.
2018. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!