Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érv az a fidesz korrupci...

Miért érv az a fidesz korrupciója ellen, hogy nincs vizsgálat indítva?

Figyelt kérdés
A fideszes NAV elnök, a fideszes főügyész és a fideszes belügyminiszter ( értsd: a rendőrség is a Belügyminisztérium alá van rendelve ) nem indít eljárást, illetve nyomozást a fidesz ellen. Milyen meglepő. És ez az elfogadható érv? Nincs korrupció, mert a saját embereik nem indítanak eljárást?
2018. máj. 6. 17:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#5 Na mondj mondj 5-öt a számtalan példa közül!


Ja az eu is figyeli, meg is állapít, mindent meg is tesz a kúrmány hogy elássa mélyre ezeket, beetesse birkáit, hogy csak sorosbérencmigráncs kamu mind :)

2018. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Az Orbán kormány korruptsága bizonyított:


[link]

Az eltitkolása és a visszatartása egy beismerő vallomás! Ehhez nem kell olyan sok ész, ha ártatlan vagyok verem rá a mellem, ha bűnös elásom, eltitkolom, ne is tudjanak róla a barik.


[link]

Maga a beismerés szintén! Ha ártatlan vagyok én vagyok az első aki csatlakozik, hisz csakis akkor nem jó nekem a dolog ha bűnös, korrupt tolvaj vagyok.

2018. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10%
Tehát a bíróságok a Fidesz markában vannak? Akkor miért vett el a Kúria alkotmányellesenen egy mandátumot a Fidesztől? És miért büntették meg a kampányban Orbán Viktort?
2018. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
8%
Az a baj, hogy jelenleg totális támadás zajlik Magyarország ellen a kvótaellenes politikánk miatt. Ezért jelenleg cseppet sem bízom a támadóink által támogatott szervezetek magyarországi vizsgálatianak objektivitásban. Előbb játsszuk le a kvótameccset és a költségvetési vitát, nehogy már úgy nézzen ki, hogy ezekkel próbál zsarolni Brüsszel. Aztán jöhet objektív, azonos mércével azonos szabályok alapján lefolytaott vizsgálat valamennyi (!) uniós országban arról, hogy is működik az igazságszolgáltatás. Mert a kettős mércét nem kell elfogadni.
2018. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
9%
Az EU történetében a Magyarországot érintő LEGNAGYOBB korrupciós ügy a 4-es metróé, amelyben a jelek szerint vastagon érintett Medgyessy Péter is, az akkoriban regnáló kormányfő, Puch László MSZP-pártpénztárnokról és Demszky Gáborról nem is beszélve. Valamennyi gyanús ügylet 2010 előtt történt. Az ügyről készült OLAF-jelentés elérhető magyarul is a főváros honlapján, a per folyamatban van. Az ügyben felállított bizottság jelentését tavaly megküldték az EP-nek.
2018. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Andizsuzsi ***** válasza:
84%

tegnap 23:01!


De ez ugye nem menti fel a Fideszt?

2018. máj. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 tgt ***** válasza:
13-as, a bíróságokat még nem foglalta el a Fidesz, bár dolgozik rajta, csak a rendőrséget és az ügyészséget. Csak hát a bíróságra a rendőrségen és az ügyészségen keresztül vezet az út, és az ügyek valahogy mindig elakadnak.
2018. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"De ez ugye nem menti fel a Fideszt?"


KONKRÉTAN mi alól?

2018. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%

"Az EU történetében a Magyarországot érintő LEGNAGYOBB korrupciós ügy a 4-es metróé...."


Úgy is van, tíz körömmel kapaszkodjatok a nudli 4-es metróba. Mészáros Lőrinc meg sírva fetreng úgy röhög rajtatok. :DDDDDDDD

2018. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Andizsuzsi ***** válasza:
91%

"KONKRÉTAN mi alól?"


Konkrétan a felelősség alól. Attól, hogy az előtte lévő kormány(ok) működésében is voltak elfogadhatatlan történések, még nem jogosítja fel a Fideszt arra, hogy szintén így működjön. Vagy szerinted de?

2018. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!