Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a DK javaslatáró...

Mit gondoltok a DK javaslatáról? A pártpolitizáló egyházaktól megvonni a támogatást, és a vallási nézeteit mindenki a legszemélyesebben kezelje.

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 13:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem támogatom, mert mindenre rá lehet mondani, hogy politika.
2018. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Még szerencse, hogy senki le sem szarja, mit akar a DK.
2018. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%

Véleményem az, hogy Gyurcsány is a legszemélyesebben kezelhetné a politikai nézeteit...


Egyébként nem támogatom, mindenre rá lehet fogni, hogy pártpolitika.

Ha már támogatások megvonása: én inkább a pártoktól vonnám meg a támogatást, pláne, ha be se jut a parlamentbe, csak nagy nehezen összekapart 1%-ot. De a parlamenti pártokat is minek támogatni? Tartsák fent magukat szépen.

2018. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Azt hogy gratulálok nekik... A kampányban a "legégetőbb" kérdésnek azt tartották hogy a határon túli magyarokat és az egyházakat utáljuk... Az oktatás, egészségügy, bérek, nyugdíjak, stb. stb már unalmas kampánytéma?
2018. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok.


Na de fókuszáljunk csak a javaslatra...


Én keresztyén vagyok, és utálom amikor napi politikába mennek bele az egyházak. Viszont egy demokráciában mindenkinek egyenlő joga van a napi politikáról véleményt nyilvánítani.

Gyurcsánynak valószínűleg azért rettentően fontos kérdés ez, mert a DK-nak a legrosszabb a kapcsolata az egyházakkal. (Pl. még az MSzP-nek is volt régen keresztény tagozata.)

2018. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
Templomba, vallási összejövetelekre az megy aki akar, senkit sem kényszerítenek rá. Ha netán politizál a pap akinek nem tetszik akkor elmegy ennyi.
2018. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen egyetértek vele. Manapság a vallás nagyon össze van fonódva a politikával sajnos. A Hitgyüli pl. és sok más hasonló szervezet is van. Meg hát ugye nálunk az egyik legfőbb egyházi vezető is nyíltan fideszes ugye.. Ez kell a sok buta embernek, nem elég, hogy eleve a vallással butítják őket, még ráadásul kapják a politikai agymosást is a miséken.:D Ez kell a magyaroknak..
2018. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
33%
Gyurcsány egyre többször rátapint a lényegre. A határontúliak szavazataival csalás, a közpénzelt egyházak fideszes prédikációi mind a fityesz mutyi része. Ezek csak a hiteseknek nem csípik a szemét.
2018. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Megszokta fiatal korában, hogy nem volt "divat" a templomba járás, mert csípte komcsi pártfunkcik szemét az összetartás. No ez megmarad, csak most nem ez csípi a szemét, hanem a sírástól könny, csak ugye a pavlovi reflex beindult.
2018. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem most érdekelne, hogy mi takar az a szó, hogy politika, politizáló egyház?
2018. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!