Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "tüntetőket" valóban lehet...

A "tüntetőket" valóban lehet csürhének nevezni?

Figyelt kérdés

""Közeledem a nyolcvan év felé, de még nem fordult elő soha, hogy készenléti rendőrök menekítsenek ki egy épületből. […] A gazembertől a csalóig mindennek lehordtak minket, de mi nem szóltunk vissza senkinek. Hála Istennek mellettem volt két fiatalember, Szenn Péter püspök úr és Gér András zsinati tanácsos úr; összekapaszkodtunk mind a hárman, és vigyáztak rám, nehogy fellökjenek”



""Mindannyian méltatlannak éreztük a helyzetet, hiszen annyi ocsmányságot zúdítottak ránk, anélkül, hogy tudták volna, kik is vagyunk valójában”"



"Szenn Péter püspök úr bocskait viselt, ez különösen irritált néhány tüntetőt, akik többször is megköpdöstek minket.”


[link]


2018. máj. 9. 08:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
66%
Indexes videót láttam, a szánalom csúcsa, amit műveltek.
2018. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
66%
Igen lehet annak nevezni.A legalja amit tegnap műveltek,normális ember elhatárolódik tőlük.
2018. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
66%

Az egyházi vezetőket se kell félteni, a mostani egyházvezetők se különbek Orbánéktól. Van rálátásom mivel jóban vagyok a helyi református lelkészünkkel, ott is ugyanaz megy, mint a kicsiben: sok pénzt fent ellopják aztán a morzsákat el-el osztogatják.

A másik meg egyházi személy ne keveredjen bele a politikába, ne menjen alakuló ülésre, mivel a politizálás meg az egyház nem fér össze. A mi lelkészünket állandóan cseszegeti pont a református egyház, hogy egy 500 fős alatti faluban képviselő merészel lenni.

2018. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
68%
Igen egy erőszakos kisebbség akik ráakarják erőltetni az akaratukat a többségre
2018. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
46%

"A "tüntetőket" valóban lehet csürhének nevezni?"


Nem!

A disznók kikérték maguknak, hogy hozzájuk hasonlítsák.

Csürhe: "Együvé terelt, együtt őrzött disznókból álló csoport."


A férgek, a majmok szintén elhatárolódnak tőlük.


Ők egyszerűen csak genetikai hulladékok.


-Néztem azt a szerencsétlent -nekem van egy álmom-, na az tényleg egy genetikai hulladék.

2018. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha egyszer az, akkor lehet annak nevezni.
2018. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
73%
Először is én is kissé szánalmasnak érzem a tüntetést, de: az egyháznak a középkor óta nem kéne, hogy köze legyen a politikához. Illetve nem rongáltak, nem gyújtogattak autókat, így nem nevezném csürhének.
2018. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
60%
Retardált unatkozó dologtalan emberszabásúak ezek. Úgy kell felfogni ,hogy azért vannak ,hogy legyen kin röhögni :)
2018. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
85%
#7! Szerintem is vannak olyanok a politikai életben, akiknek nem lenne ott helyük, de mégsem köpködöm le őket. Ez szerintem alapvető viselkedési norma.
2018. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
68%

Ennyi? Beszóltak három politizáló egyházfőnek? Akik aztán hatalmas veszélyben voltak három rétegnyi rendőrsorfal mögött.

Hol marad a kocsik gyújtogatása, kirakatok betörése? Legalább valaki eleshetett volna, akkor némi vér is folyt volna a felhorzsolt térdéről. Már ezek a tüntetések se a régiek...

2018. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!