Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiként egyetértesz,...

Ellenzékiként egyetértesz, vagy elhatárolódsz a tüntetők azon csoportjától, akik a Parlamentből távozó díszvendégeket leköpték?

Figyelt kérdés
Szerinted ez belefér a szabad véleménynyilvánításba, vagy már túlmegy azon?

2018. máj. 10. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Primitív dolog volt, elhatárolódok.
2018. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
A köpködéssel nem tudok azonosulni, de a Fidesz eredménye az elkeseredettségük. Csak ne legyen ennél rosszabb, a Fidesz mindent elkövet, hogy a gyűlöletet és a szembenállást szítsa országon belül és határontúl.
2018. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
A nyomorunkhoz minek díszvendég?
2018. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Én nem néztem utána, de lehet, hogy valaki fizetett nekik, hogy köpködjék őket, hogy rossz színben tűnjenek fel a tüntetők. De mondom, én nem láttam, látatlanban meg nem akarok ítélkezni.
2018. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem értek egyet, de azzal se, hogy az egyházakat/vallásokat bármiféle módon belekavarják a politikába.
2018. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem értek vele egyet, bár azzal sem igazán, hogy a parlament alakuló ülésére, bármilyen egyhazi szemelyeket meg kellene hívni díszvendégnek.
2018. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Elhatárolódom de nem a leköpés miatt.

A leköpött vendégek főpapok voltak és az élősködő csuhásokat a mi adónkból tartják fent úgy, hogy nem csinálnak semmi hasznosat, szóval felőlem úgy köpdösik őket ahogy akarják.

A problémám azzal van, hogy teljesen értelmetlen volt maga a tüntetés. A Fideszre 90%-ban a prolik szavaztak, miért kell lesüllyedni a szintjükre ezzel a mindennapos értelmetlen tüntetősdivel?

Alternatívát kéne mutatni, nem pedig gyűlölködni.

2018. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Elhatárolódok, egy sima köpködés túl puha ahhoz, amit érdemeltek.
2018. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!