Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki utálja a Jobbikot, annak...

Aki utálja a Jobbikot, annak a párttal van baja, vagy a nacionalista gondolatot rühelli?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 13:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Abban igaza van előttem lévőnek, hogy a "magyar" média elferdített, korcs híreket közöl a jobbikról. És én megértem azokat, akik kritizálják a pártot, mert amit a TV-ből hallhatnak, az csak rossz lehet. De ezentúl kérnék mindenkit, hogy ha már kritizálni szeretne, nézzen jobban utána a dolgoknak.
2010. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Talán a többség ingerküszöbe túl alacsony ahhoz, hogy helyesen ítélje meg az igazmondó szebbjövősítők megmondásait, de azért a gyakori libatolvajozás meg társai jóérzésű embernek eléggé az agyára mennek. Nem beszélve a rohadtul bosszantó hol fonák, hol egyenes beszédről. A cinizmus, szarkazmus, fordított érvelés és ami csak negatív előjellel értendő, mind-mind olyan eszköz, amivel csínján kell bánni. A sóéhoz hasonló használati útmutatóval. Ami azt illeti, eléggé show-elemnek is tűnnek így. :)


Ezek nélkül nem potom 20% lenne a fogékonyság rájuk, de nem is az volt a terv, hogy győzzenek!

2010. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem tetszik a hangnem, az állandó hőbörgés. Az olyan kijelentésektől h "minden magyar jobbikos csak még nem tud róla" pedig a falra mászok.


A szimpatizánsok pedig rengeteg embert riasztanak el, elég benézni bármilyen fórumra, ha valaki nem ért egyet, egyből elindul a mocskoszsidóhazaárulókomcsilibsibu*idrogosozás. Külön irritál, a kettősmérce amit alkalmaznak, nevezetesen, hogy szidják a baloldalt, közben nem egy volt MSZMP-s van közöttük.

2010. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért kell erőltetni ezt a vallásos-vonalat? Nekem azzal..
2010. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Az utálja aki nem ismeri, vagy az akit az orránál fogva vezet a média."


Aki ilyen naiv dumákat képes leírni, azt mijénél fogva vezeti a Barikád és a Kurucinfó?

2010. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

De a Barikád meg a kurucinfo nem hazugságokat ír le.

Az rtl meg a tv2 viszont vagy hazudik, vagy nem a teljes hírt mondja.

pl. azt mondta a híradó, nem tudom, hogy a tv2-n vagy az rtl-en, hogy Morvai Krisztina márcuis 15-én a politikai foglyok szabadon bocsájtásáról beszélt. azt nem mondták, hogy még miről. Nem az egészet kellett volna mondaniuk, de direkt csak ezt emelték ki.

A Gárdáról se mondja azokat a híreket, amikor más embernek segítenek, mindig úgy, hogy ők legyenek a "rosszak".


Szóval inkább Bar!kás és kurucinfo.

2010. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bar!kád*
2010. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!