Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Mi nem nácik és fasiszták...

"Mi nem nácik és fasiszták vagyunk, én szociál-nacionalista vagyok és hungarista, akinek ez nem tetszik, az keressen magának másik hazát, ha meg magyar ember, akkor fogadja el ezt a fajta másságot"?

Figyelt kérdés

Mi a véleményed erről a kijelentésről? Nem emlékeztet ez a szöveg egy mostani pártra?

[link]


2011. máj. 12. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
De igen, emlékeztet. Most boldog vagy, vagy csak provokálni akartál?
2011. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Ők nem szélsőségesek, csak radikálisok, ezt fogadd el, mert egyébként le leszel zsidóbérencezve.
2011. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

P for Petronius! P, mint provokáció.


Nem emlékeztet semmilyen pártra, te viszont emlékeztetsz engem a tömeg közé állandóan beszivárgó provokáló senkiháziakra.


Ha egy személyes megjegyzést még megengedsz így a végére: csuklóból lőném tarkón az ilyet(olyat).

2011. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Tudod mit? Keress magadnak te egy másik hazát! Tényleg az egész bandád eltakarothatna Magyarországról. Igy is sokan vannak a gaussgörbe hülye oldalán. Nem kell, hogy még ti is rontsátok a képet.
2011. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Nos hát én ez a faszi engem egy h.ülyére emlékeztet, aki még egy saját logót sem tud kitalálni az agymenéséhez.

Amúgy te is egy ilyen lehetsz kedves kérdező, csak a másik oldalról.

2011. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elözö voltam. Terészetesen ez a szöveg annak szolt aki az idézetet irta eredetileg.
2011. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bocs közben becsúszott egy komment.
2011. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Petronius


Ez marha Szabó Albert egy Ausztráliában élö logós volt akinek büdös volt a munka. Nem csinált mást Ausztráliában csak lopta a napot. Munkája csak immel ámmal volt. Egyszercsak úgy érezte, hogy eljött az ö ideje és majd kavarja kiscit a trágyát Magyarorszagon. Összeszedett pár alkalmatlan gyíkot és masirozosdit játszott velük Budapesten. Pontosan ugyan olyan alkalmatlan lúzereket amilyen ö volt. Amikor kifujt az egész akkor visszatakarodott Ausztráliába napotlopni.

2011. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Öcsém, a naptáradban melyik évet írják? Az MNSZ már mióta nem létezik...ahogy Szabó Albi is már mióta nincs idehaza....OMG


Őt a jobboldaliak többsége is utálja.


Mellesleg ettől független ez a mondat egy korrekten megfogalmazott és igaz kijelentés. Rávilágít arra, hogy a nagy toleranciában is vannak olyanok, akiket nem fogadnak el. Nem abszurdum? "Megesszük az utolsó kannibált...."

2011. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"keressen magának másik hazát"- ő keresett magának :D
2011. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!