Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Lázár...

Miért van az, hogy Lázár János Bécsi videójában kevesebb arabot látni mint Budapesten? Ezzel nem az volt a fidesz célja, hogy rengeteg az arab Bécsben?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Miért van az, hogy ilyen szánalmas és hazug módon próbálkoztok rég lejárt lemezekkel előjönni? Ikább olvass frissebb híreket, pl ezt:


[link]

2018. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hazudok. Itt a szánalmas te vagy. Voltál már Budapesten ?
2018. máj. 13. 19:03
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Bécsben több az arab, mint Budapesten, ebben biztos lehetsz.

Éltem ott 3 évig, de manapság is járok ki havonta legalább egyszer :-).


A társadalmi összetételük elég különböző, vannak nincstelen bevándorlók, akik 2015 óta érkeztek, főként Szíriából, Irakból, és a kérelmük elbírálására várnak, de vannak szép számmal illegálisok is (még, mert Kurzék nagyon szigorítani akarnak).


Aztán persze vannak szaúdi, katari és emirátusokbeli multimilliomos aranyifjak is teljesen legálisan, akik általában vagy tanulni, vagy valamilyen céges kiküldetésre érkeznek több-kevesebb időre (főként olaj- és gázbiznisz).


Hogy a videón szám szerint mennyit lehet látni, azt nem számoltam össze :-)

2018. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Origo :D


Legközelebb mi lesz a forrás? Hírcsárda? :D


Azért van kedves kérdező, mert Magyarországon körülbelül 25-40 ezer muszlim, főleg arab él, ezek többsége Budapesten.

Lázár pedig egy hazug farok.

Bírtam amikor ott ekézte a bécsi közbiztonságot meg tisztaságot, miközben a háttérben ebből semmi nem látszott, és Magyarországon aránylag 3-szor több lopás és gyilkosság történik mint Ausztriában na mindegy.

2018. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Most is Budapesten vagyok, egy db arabot nem láttam hónapok óta.
2018. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"Origo :D"


Ott a videó....

2018. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tudtak elég statisztát összetoborozni....
2018. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

"Ott a videó...."


A cikk címe:

"Belgiumban a muszlimok 12 éven belül többségben lesznek"


Ezzel szemben:

"Megdöbbentő mondatok hagyták el a belga Iszlám Párt (mert már ilyen is van!) vezetőjének száját egy televíziós interjúban. Redouane Ahrouch a beszélgetés során elmondta, hogy szerinte a belga társadalomban 12 éven belül a muszlimok lesznek többségben."


kiemelem a lényeget:

"hogy szerinte a belga társadalomban 12 éven belül a muszlimok lesznek többségben."


"hogy szerinte"


Tehát ez csak egy vélemény, mégis tényként tálalja a szennylap.

Szerintem meg Orbán egy fax. Tehát akkor az Origo-nak ezt úgy kéne tálalnia most rögtön, hogy "Orbán egy fax".

2018. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bécs nem az arabok miatt gané hely, hanem az osztrákok miatt.
2018. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, nekem inkabb az tetszett, hogy Lázár nem talált németül beszélő embert a kerületben. A 24.hu(vagy az index?) talált. Köztük olyat is, aki rajta volt Lázár videóján is...
2018. máj. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!