Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek, ha jobbikbol...

Szerintetek, ha jobbikbol kiszakadna a radikalis szarny (pl Toroczkai vezetsevel) akkor veszelybe kerülne a part bejutasa 2022ben a parlamentbe, ill. jövöre az europai parlamentbe?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Én azt nem értem, hogy Torockóék miért szakadnának ki külön pártként?

Lépjenek át a Fideszbe és minden meg van oldva.

2018. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ma már nincs igény a radikalizmusra annyira, mint 10 éve, ha kiválnának, akkor szerintem maximum 5%-ot vinnének magukkal.
2018. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%
Ha szétszakad a Jobbik, akkor a Fidesz a jelenlegi második legnagyobb párt elaprózódását is elkönyvelheti, amivel nemhogy az Orbán által kitalált 12 éves tervnek adnak utat, de akár 50 éves tervet is összeállíthatnak.
2018. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Léteznek radikális pártok, ne tegyünk úgy mintha nem lennének. Eddig sem voltak sikeresek...ezután miért is lennének?

Identitesz - Rend és Igazságosság Pártja

MIÉP - Magyar Igazság és Élet Pártja

2018. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az ország úgy hülye, ahogy van, magától még soha semmi rendszeren nem bírt változtatni, csak úszott, amerre sodorták. Amint világszinten buknak az urak-bátyák, ha másképp nem, a következő generációs váltásnál ez megtörténik, úgy öntik ki ezeket is, mint lavórból a vizet. Azt se fogják tudni, mi úszott benne. Egy fogpiszkálót nem tud már legyártani önmagától ez az ország, mióta a KGST-t rendszerváltó hőseink szétverték, mibe fognak kapaszkodni ezek a nyugati párttársak kenőpénzein kitartott retkek? Ne legyen kétségünk, az első világváltozásnál kifújja a szél ezeket is a pcsába.
2018. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, a Jobbikot már így is sok radikális szavazója elhagyta, mégis rájuk tették 1 millióan az ikszet. Szerintem, ennek az 1 milliónak a nagyobbik része, nem radikális, szóval, a parlamentbe jutással, nem hiszem, hogy gondjuk lesz.
2018. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem fognak már sokáig létezni. Megnyertek egy választást amit a férgek elcsaltak, tudják, hogy nincs értelme küzdeni.
2018. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát Toroczkai parlamentbe jutása biztos veszélybe kerülne
2018. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont az tenne jót a Jobbiknak. Tudomásul kéne már venni, hogy ami ma a "nemzeti radikalizmus" azt ma a Fidesz biztosítja. Toroczkai beáll majd abba a sorba amibe az áruló Gaudi, Morvai beálltak.


Pont akkor tudna tovább haladni a néppártosodás útján, mondjuk Sneider Tamás személye mint volt skinhead ezt eléggé kétségessé teszi.

2018. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!