Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogyan küzditek le a...

Ti hogyan küzditek le a választások miatti depressziót?

Figyelt kérdés
Echo TV-n elégedetten köpködő és gúnyolódó Bayer Zsolt, netes fórumokat elárasztó gőgös fideszesek, "egyszerűen senkik vagytok", számonkérésre kamerába vigyorgó leggazdagabb magyar Mészáros Lőrinc, fideszes kiskirályok által kisemmizett ismerősök... Már élni sincs kedvem ebben az országban, ti hogyan küzditek ezt le? Április 8 óta mindent sötéten látok, a maradék kevés remény is eltűnt. Attól félek, hogy még 20-30 évig ebben kell élnünk, és a helyzet csak romlik.
2018. máj. 14. 13:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%

Én erősen készülök lelépni innen Skóciába vagy Írországba.

Gyere velem.

2018. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én ragaszkodom Magyarországhoz, a családomhoz, az ismerőseimhez. Úgy érzem magam, mint akit túszul ejtettek.
2018. máj. 14. 13:26
 3/28 anonim ***** válasza:
67%
Akkor neked még mindig nem fáj eléggé.
2018. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%
1994-ben, 2002-ben, 2006-ban eléggé szíven ütött a választási eredmény. Folytattam tovább az életemet, befejeztem az egyetemet, dolgoztam, családot alapítottam, és minden választáson elmentem szavazni. Sorban nőttek fel a gyerekeim, idén már ők is szavaztak mindhárman. Hát így valahogy...:-)
2018. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen, csak egyik előző kormány sem tette magát ilyen szinten leválthatatlanná. De ebbe most ne menjünk bele. 2006-ban már mindenki tudta, hogy a Gyurcsány ámokfutása hamarosan véget ér.
2018. máj. 14. 13:31
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Az az ember aki depressziós lesz egy választástól, az meg is érdemli a sorsát. Miért nézel Echo Tv-t? Én például nem nézek, nem is idegesítem magam fel miatta. Miért olvasol Mészárosról? Én nem olvasok róla, nem érdekel. Dolgozom, kirándulok a családommal, utazunk, van hobbim, barátaim, kellemes helyen élek. Teljesen hidegen hagy hogy ki van kormányon, amíg a családomnak jó élete van. Felőlem lehetne Kis Pista is. Tanácsolom neked is, hogy foglalkozz inkább magaddal, a családoddal és a barátaiddal és nem leszel depressziós.
2018. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is rossz a kedvem miatta. Nagyon lehangoló az egész. Külföldre kell menni.
2018. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Széchenyit is a nemzethalál miatti elkeseredése vezette tébolydába
2018. máj. 14. 13:40
 9/28 anonim ***** válasza:
28%
Akkor sajnos téged is oda fog vezetni, ez van, egy hülyével kevesebb.
2018. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
18%
tüntivel
2018. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!