Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a kormány...

Mi a véleményed a kormány által elfogadott "felszabaditott" nem hivatalos pálinkafőzés lehetőségéről?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy nagyon helytelen lépés volt, hisz el fog mégjobban szaporodni a zugpálinkafőzés, s ez elsősorban az emberek egészégére lesz káros hatással. Nem lesz szabályozva a szeszfok, és rengeteg balesetveszélyes helyzet alakulhat ki.
2010. jún. 14. 19:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Teher alatt nő a pálma. Most már látni is lehet majd azt a megnőtt pálmát, ennyi a különbség. Attól, hogy valami tiltva van, és kozmetikázzák a statisztikákban, még nem jelenti azt, hogy nincs is.
2010. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
53%

Nem, éppenhogy az volt disznóság, hogy nem lehetett főzni.

Bár tényleg a jelenlegi problémákhoz képest ez semmiség, de ezt egy nagyon jó lépésnek tartom. Éppen ideje volt.

2010. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
46%
A szeszfok a legkisebb baj de a hőfok be nem tartása veszélyes mert mérgező anyagokat is bele főznek.
2010. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem csak addig marad így, amíg néhány alkesz fel nem fordul tőle. Szerintem felesleges volt, aki normálisan akarta csinálni eddig is megtehette.
2010. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
23%

2az volt disznóság, hogy nem lehetett főzni"


És te tudnál házilag olyan berendezész csinálni ami egészséges desztillátumot adna? Mert én láttam ilyen házilag készített löttyöt ami tele volt mérgező anyagokkal.Le is tisztáztam ne tudd meg mi volt benne!

2010. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
51%
Helyes. Én még felszabadítanék egy csomó mindent. Az állam annyira ránktelepszik, annyi hülye, felesleges korlátot állít, annyira kiszipolyoz mindennel, hogy az egyszerű emberek már nem tudnak létezni. Ez most egy kis lépés előre, illetve vissza. Be kell látni lassan, hogy az állam nem tud eltartani minket, de akkor legalább hagyja, hogy eltartsuk magunkat. És ennek része a pálinkafőzés is.
2010. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%
Parasztvakítás!!! Igaz, hogy elvesszük lassan mindenedet, de most aztán főzhetsz páleszt, igyál, és felejts!!!!
2010. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
68%
Attól hogy te ilyet láttál, (megjegyzem őszintén meg lettem volna lepve, ha ezen az oldalon ilyen nem lett volna), még nem minden ilyen. És nem is céljuk ilyeneket csinálni, mert ha valóban mérgező valami, akkor ugyanúgy büntetést kapnak.
2010. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
66%
73-asnak van igaza.
2010. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
66%
Ezaz! Legyen még több alkoholista Magyarországon. Így is az elsők között vagyunk. Esetleg vigyék le a cigi árát is 100Ft-ra, legalizálják a kemény drogokat. Aztán bekábulva mindenki leszarja mi van az országgal.
2010. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!