Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti ezt komolyan...

Fideszesek! Ti ezt komolyan elhiszitek, hogy egytől-egyig minden ellenzékit Soros György pénzel, a Fideszes politikusok pedig teljesen makulátlanok?

Figyelt kérdés
Ez teljesen abszurd és ezer sebből vérzik.

2018. máj. 16. 21:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Akkor is, irtózatos naivitás azt gondolni, hogy a spektrum másik végén a Fidesz-KDNP áll.
2018. máj. 16. 22:20
 12/21 anonim ***** válasza:
11%
És ki gondol ilyet????
2018. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
A Fideszes propaganda szajkózza ezt, már évek óta.
2018. máj. 16. 22:24
 14/21 anonim ***** válasza:
30%
Igy ebben a formaban nem, de teny, hogy a Soros alatal penzelt szervzetek, a migransok legföbb tamogatoi
2018. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%
Naná, a tüntetésekre is megérkeztek a "behívott" Soros- rohamosztagosok(Antifa), ahogy azt az origo előre jelezte...illetve, izé...
2018. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Annyira nem szeretem a Fideszt de mondhatjuk, hogy Fideszes vagyok. Alapból nem gondoltam, hogy Soros György pénzelné az összes ellenzékit, de a kérdésed miatt (és a tegnap 22:09 időpontú komment miatt) belegondoltam. A Fideszeseket pedig nem gondolom mind tisztességesnek (e szerintem ide illőbb szó). Soros Györgyről pedig nem tiszta, hogy mit is higgyek migráns ügyben. Ugyanis talán az az általános nézet, hogy nem tett rosszat az országnak (a migránsokkal) csak egy ellenségkép, viszont csinált már rossznak mondható dolgokat a múltban és azért beleszól az Európai politikába, vagy reagál rá.
2018. máj. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 readymix ***** válasza:
Nem hiszik el, de ez a hatalmi propaganda forgatókönyvének része és ezzel értenek egyet. Ilyen formában, ha közvetve is, de az érdekek által vezetve etikátlan és rövidtávon gondolkodó szar banda.
2018. máj. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Igen. Csak emiatt szavaztunk a fideszre, na meg az m1 miatt. Az összes ellenzéki pártnak kiváló volt a programja és hitelesek a jelöltjeik, csak hát mi birkazombik vagyunk, és sorosistákra nem szavazunk. :(

De azért ugye nincs harag? Bocsika. :)

2018. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Elhisznek ettől vadabb dolgokat is.
2018. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

TakácsZs5 attól hogy úgy kezdi, "Fideszesek!" még nem feltétlen gondolja hogy minden fideszes ugyanazt gondolja. Csupán a fideszeseket szólítja meg. Amikor a tanítónéni első osztályban megkérdezi hogy "gyerekek, kinek mi a kedvenc állata" akkor se gondolja hogy harminc hétévesnek uganaz lenne a kedvenc állata, csak jelzi hogy a gyerekek válaszára kíváncsi.

Hallott egy álláspontot egy magát fideszesnek valló embertől és most kíváncsi hogy ez általánosítható-e mint fideszes álláspont, vagy le kell írni mint elfajzás, amit csak néhány radikális antisorosista vénasszony hisz el komolyan.

2018. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!