Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép miért ennyire...

A magyar nép miért ennyire xenofób?

Figyelt kérdés
Már 2006bsn is utáltuk a pirézeket, mostanra pedig már az is előfordul, hogy rendőrt hívnak a turistákra a kisebb falvakban.

2018. máj. 20. 23:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
55%
#21 Ja, a fake news nekem sem hiányzik, amit a kormánylapjaid összehordanak. Ezúttal hány éves amerikai videót hazudnak idei migránstámadásnak?
2018. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
67%

Fake news?:-)


[link]

[link]


Vajon ki akar olyan országban élni, ahol egy, az utcán letámasztott biciklit a biztonság kedvéért felrobbantanak, pusztán azért, mert van rajta egy kulacs?:D

[link]

2018. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
24%
Migranttámadás sajnos naponta többször is van.
2018. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
41%

" #21 Ja, a fake news nekem sem hiányzik, amit a kormánylapjaid összehordanak. Ezúttal hány éves amerikai videót hazudnak idei migránstámadásnak?"


Persze, Berlin, Párizs, Nizza is mind "fake news"! Meddig fogsz még a félbites fröcsögéseiddel hülyét csinálni magadból? ;)

2018. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
49%
Azért, mert a történelem megmutatta nekünk, hogy mi történik akkor, ha ideengedjük az idegeneket...
2018. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
42%

Ez megint egy új ballib módi? Átírni a szavak eredeti és valós jelentését, majd ráaggatni a társadalomra, mintha tényleg igazlenne rá és köpködni miatta őket?

Ja, nem, a szokásos.

A xenofóbia beteges félelem az idegenektől.

Nem kell neki semmi alap, semmi ok - a félelem csak abból ered, hogy az illető idegen, a reakció eltúlzott, kezelhetetlen.

Na most ha valaki ma Magyarországon körbenéz a városokban - nem csak Budapesten, bármely, falunál kicsit nagyobb településen, ott rengeteg "idegent" talál.

Ott vannak a "kínai" boltok tulajdonosai, a kebabosok, az albán pékségek, a túristák ezrei, üzletemberek, diákok.

Senki nem fél tőlük, senki nem bántja őket, sőt, a világban mindenhol a magyar vendégszeretettel kampányolunk, csak jöjjenek minél többen. A vizes VB alig fél éve volt, nagy sikerrel és a vendégek, sportolók megelégedésével.

Hol van itt xenofóbia?????

Az, hogy az emberek nem akarják önként átadni a saját országukat olyan embereknek, akiket nem ismernek, nem hívtak ide, nem tudják mik a szándékaik (mint a mindig felemlegetett pirézek) az nem xenofóbia, hanem normális emberi reakció. Életösztön, józan ész.

Az pedig, hogy a máshol tapasztaltak megerősítik az embereket abban, hogy ellenőrzés nélkül azonosítatlan idegeneket, akik a törvények megsértésével akarnak betörni az országba vagy akiket mások akarnak ide telepíteni, azok nem kellenek a közösségnek, az megint a józan ész és a normális gondolkodás része.

Nem a nyugati országokat kell etalonnak venni, ahol az önfenntartás már elhalt és a liberális véleményterror még a gondolataikat is szabályozni akarja.

2018. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
32%
A történelem az oka. Mi mindig szívtunk ha jöttek az idegenek.
2018. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
66%

#23, beteg vagy... meghalt egy csomó ember, nem mindegy melyik lap számol be róla?

A blikk meg mióta kormánylap?

Meg egyáltalán... a valóság már felszívódott, már csak szövegek vannak szerinted?

2018. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
64%

" mostanra pedig már az is előfordul, hogy rendőrt hívnak a turistákra a kisebb falvakban"


Ilyen azelőtt is előfordult és nem csak itt szerte a világban van ilyesmi. Biztos hogy volt már veletek is olyan hogy kirándultatok valahol és igazoltattak. Engem konkrétan kétszer is. Egyszer Calaisban (taxis rendőrt hívott mert azt hitte hogy prostituáltakat futtatok) és egyszer London-ban amikor a hátizsákomból kidobtam egy nagy zacskónyi szemetet a kukába a táskámból akkor a rendőr még a kukában is kotort hogy megnézze mit dobtam ki.


Ezek teljesen hétköznapi dolgok amik mindíg is előfordultak csak mostanában a média ügyet csinál belőle pedig egyáltalán nincs ennek semmi hírértéke

2018. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
70%
Ne általánosítsunk! Én magyar vagyok és nem vagyok xenofób. Mindenkit egyformán gyűlölök.
2018. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!