Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép miért ennyire...

A magyar nép miért ennyire xenofób?

Figyelt kérdés
Már 2006bsn is utáltuk a pirézeket, mostanra pedig már az is előfordul, hogy rendőrt hívnak a turistákra a kisebb falvakban.

2018. máj. 20. 23:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
14%
Mert azért. Kisebb falvakban meg máshogy működnek a dolgok, szóval retteghettek a xenofóbiától. ;)
2018. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
33%
Mi történt?
2018. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
46%

Én minden jelenkori hangulatkeltés ellenére azt mondom: nem. Plusz hozzáteszem, hogy a saját véleményem szerint még hazudik is, aki azt mondja, hogy igen.

Az megállapításom szerint az országunk legnagyobb részéből kilaktak minket és elvették (trianon) és olyan ősi magyar szállásterületeken nem volt magyar már 200 éve sem, mint pl a Bánát. Emellett megszámolni sem lehet, hány idegen/ befogadott nemzet tagjai lettek a magyar történelem legnagyobbjai. Meg egy ismét személyes adalékként elárulom, hogy valószínűleg egy török család leszármazottja vagyok, és ennek a margójára olvastam régebben, hogy Eger visszafoglalásakor is a legelső lakók kikeresztelkedett törökök voltak.


Szóval ha valóban annyira idegengyűlölők lennénk, akkor mégis hogyan fogadtunk be kb mindenkit?


Szerintem a magyar túl toleráns is volt sokszor, nemhogy xenofób. De ez csak az én magánvéleményem.

2018. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
57%
Tatárokkal beszoptuk, törökökkel beszoptuk, osztrákokkal beszoptuk, többé senkinek nincs kedve szopni...
2018. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%
Még akkor nem is lett említve a "rejtett erőforrás". (By: o.v)
2018. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
36%
A 4. és az 5. hozzászóló leírta a véleményemet, jobban, mint nekem ment volna. Összefoglalva: nem az, de ha az, arra is van oka... De szerintem nem az, az nem így néz ki.
2018. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
55%

4-es vagyok.


Még annyi, hogy tényleg mindenkivel bes_ptuk. :D


A nemzetiségeink európaiak voltak, keresztények, és a közös történelem, de a kultúra is összekötött minket. Tudjuk az eredményt.


Majd ha idejön Afrika meg a fél világ, akkor eltartják a nyugdíjas európaiakat. De, jó vicc.

2018. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
52%

Azért,mert a magyarok jelentős része(most nem a fiatalabbakra gondolok) életében nem dolgozott,vagy élt külföldön,nyugaton hosszabb ideig.

Elhisznek minden marhaságot,amit a tv-ben hallanak.

Ha egy néger vagy egy afrikai követ el bűncselekményt,akkor hajlamosabbak,az egész népcsoportot,rasszt elítélni,mint a fehérek esetében.Ott csak simán az egyént hibáztatják.

Persze ebben bőven benne van a média is.

2018. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
62%

A magyarok még egymást is képesek gyűlölni és leszólni akármilyen apró baromság miatt. Nem kellenek nekik másik kontinensről emberek, hogy gyűlölni lehessen valakit, amikor ott a szomszéd is, aki más recept alapján készíti el a pörköltet és akkor az tiszta hülye, mert azt nem is úgy kell és nem ért hozzá (tapasztalat) és miért festi a haját, mert aki festi a haját az egy bu*i (ez is).

Hogy mitől van ez? Hát az nagy jó kérdés. Leginkább valami makacs begyepesedettség és bigottság van bennük.

2018. máj. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
54%

"Tatárokkal beszoptuk, törökökkel beszoptuk, osztrákokkal beszoptuk, többé senkinek nincs kedve szopni..."


Szóval nekem most azért kell gyűlölnöm más embereket, mert félezer évvel ezelőtt ez és az volt?

Ráadásul, ti mindenkit gyűlöltök, nem kell ahhoz valakinek tatárnak, töröknek vagy osztráknak lenni, hogy gyűlöljétek...

2018. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!