Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sírnak az emberek, hogy...

Miért sírnak az emberek, hogy drága az üzemanyag?

Figyelt kérdés
Volt már drágább is. A nemzetközi viszonyokat figyelembe véve reális ár. Nyilván aki havi 90 rugót keres annak sok, de azért ne a kormány legyen már a hibás.
2018. máj. 23. 17:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Tessék tüntetni,nem belenyugodni.
2018. máj. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"-de ha voltál pár városba a németeknél akkror te is tudhatnád."

Voltam, de itt is. Az út fele még nem hiányzott ott. Itt meg csak a trafipaxos rendőr jelzi, hogy út van...

2018. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én motorztam mostanában több ezer km-t szlovéniában, szlovákiában, főként alsóbbrendű utakon... HIHETETLEN... hogy ott a 3,4 jegyű hegyi utak is sokkal jobbak mint mondjuk bp-n egy váci út, és úgy általában a magyarországon jónak mondott utak többsége.


Jaaa és erdélyben is motoroztam pár ezret, ott is nagyon durván jó utak vannak, ahhoz képest, hogy 15 éve egy buszos kiránduláson amikor először voltam, az egész busz röhögött, vagy dühöngött a katasztrofális minőségű utakon.


Ja és a sógoroknál se találkoztam sok kátyuval, ellenben az M3-on sokkal, és az M7-en is jópárral...

2018. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!