Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz pártolók, tudnátok ezt...

Fidesz pártolók, tudnátok ezt őszintén kívánni Orbán Viktornak?

Figyelt kérdés
"Születésnapja alkalmából mindazt kívánom miniszterelnök úrnak, amit a magyar embereknek és az országnak okozott és tett az elmúlt 8 évben."
2018. máj. 31. 13:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Ma van a szülinapja? Milyen kedves tőled, hogy így számontartod. Netán ismerősök vagytok facebookon?:-)


A válaszom egyébként igen.

2018. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Ez olyan, mint a székely dédipapám búcsúja az első fiától (nem nagypapám) anno:


"Fiam, nem kívánok én rosszat neked, de kívánom, hogy olyan gyereked legyen, mint amilyen te voltál nekem..."


(És bejött...)

2018. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Igen,tudom. Az elmúlt 8 évben nagyon sokat fejlődött az ország.
2018. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Én annyira szeretném ha a Miniszterelnök urat ki tudnák Grazban kezelni ebből az üldozésimániás, rángatózó elmebeteg, zártosztályra való betegségéből. Az is jólenne ha a kis lányai és vejei, egy magyar fiatalhoz hasonlóan nem az ország költségvetéséből dorbézolnának, hanem elmennének egy gyárba ilyen kibbasszott jól keresni 120 ezret...
2018. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%

#4


Mondjuk erre az elmekezelésre kézenfogva mehetnének a vezető politikusok...

2018. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

én is szívből tudnám neki kívánni, hogy pontosan anyi öröme teljen neki az életbe és olyan jól éljen mint az általa vezetett ország átlag lakói/lakóinak :)

(persze nem vagyok fidesz párti)

2018. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Fideszesként gőzöm nem volt róla, hogy ma van a születésnapja, az ellenzékiekről meg még úgysem.

Veletek már tényleg komoly gondok vannak, ez már valami mánia nálatok!

2018. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
hát hogyne! kívánom hogy ő is haljon meg a kórházban, mert nem volt pénz fertőtlenítőre meg gumikesztyűre!
2018. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Grat kedves ellenzék, megint bebizonyítottátok, hogy csak személyeskedni, rágalmazni és vádaskodni tudtok. Ez éltet titeket, szűk réteget. Kevesen vagytok, mert lassan mindenki szégyelli amit az ellenzék művel. Az elmúlt 10 évben egyik ellenzéki pártocska sem tudta számottevően javítani a népszerűségi mutatóit - kivéve persze az alkoholista ámokfutó Gyurcsány, aki kígyómozgással vágtat előre híveivel.
2018. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
#10 max a párttagok meg a nagyon hangos pártolók szégyellhetik el magukat. én egyik sem vagyok, én fidesz-ellenes vagyok. és büszke
2018. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!