Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánt a fiatalság fogja...

Orbánt a fiatalság fogja megbuktatni?

Figyelt kérdés

Amúgy is kevés a fiatal az országban, erre Orbán az új kormány megalakulásakor bejelentette, hogy a következő négy évben a fő csapásirány a maradék fiatal szaporodás céljából történő befogása lesz.

Gondolom, ez a kényszeres hozzáállás nem nagyon fog bejönni a fiatalságnak, így még többen lépnek majd le nyugatra, ami gazdaságilag nem lesz túl sokáig fenntartható.

Na de miért csinálják ezt a Fidesznél? Nem látják ennek a dolognak a visszás hatását? Én például szeretem a húslevest, de amikor két ember megragad a nyakamnál fogva és erővel nyomkodják bele a fejemet a leveses fazékba, miközben azt üvöltik a fülembe, hogy "egyél, bammeg, egyééél!!!" az már nem igazán jön be.



2018. jún. 3. 08:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
28%

"Orbán az új kormány megalakulásakor bejelentette, hogy a következő négy évben a fő csapásirány a maradék fiatal szaporodás céljából történő befogása lesz."


Nem, ezt te jelented ki. Máskor meg az a baj, hogy miért nem tesz semmit a demográfiai helyzet megoldására.


Ember, most aratott Orbán történelmi győzelmet. Harmadszorra nyert zsinórban. Értem én, hogy a londoni magyarok nem örülnek (?) ennek, de azért maradt még itthon pár millió ember.


Vacakul állunk demográfiailag és tenni kell valamit, persze a részletekben lehet hibákat találni, de én emlékszem a balliberálisok mit mondtak erre a kérdésre: "fogyik a magyar, mi?"


Az ország elemi érdeke, hogy gyerekek szülessenek és végre van egy kormány aki ezt kimondja és valamit tesz is. Eddig nem volt ilyen.

2018. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%
#16: Megnézném mi lenne ebben az országban az EU-s pénzek nélkül. Mondjuk Orbán amilyen hülye, nem az IMF-hez futna, hanem az oroszokhoz meg a kínaiakhoz hogy adjanak hitelt.
2018. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem meg ne akarj az 55 évesen negyedik kormányát megalakító Orbán fejével gondolkodni, ehhez akkor is kevés lennél, ha még egy agyat kapnál ajándékba.😂😂
2018. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
13%
#16: Te se tudsz mást csinálni csak a 8 éve leváltott MSZP-re mutogatni. Ha tudni akarod, a felsorolt ügyeket ugyanúgy nem néztem jó szemmel, mint a Fidesz mutyijait.
2018. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!