Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik az origó szerkesztői és...

Kik az origó szerkesztői és miért nem vállalják fel a nevüket?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
kik lennének, fideszes huszárok
2018. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

[link]


S..ggfejkém, ha azt sem tudod, hol keresd egy sajtótermék munkatársainak névsorát, miért égeted magad azzal, hogy közhírré is teszed a hülyeségedet?:D

2018. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

kedves 2. válaszoló nem értetted a kérdést, az oktatás tényleg mélyen lehet hisz a szövegértésed kritikán aluli.


Igen is a cikkek félénél nincsen szerző megjelölve

a forrás megjelölésének hiánya már megszokott hisz gázul mutatna hogy : orbán viktor Gráci szerviz előtt 3 nappal a gyógyszer hatásának elmúlása után 2 órával.

2018. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg nem értem, hogy az beszél oktatásról és annak hiányáról, aki az Orbán Viktort kisbetűvel de a gráci szót nagybetűvel...
2018. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%

Egészen pontosan értettem a kérdést, kedves harmadik. Sajnálatos, hogy te sem vagy tisztában a dolgokkal.:D A hír és a vélemény két különböző dolog, szigorúan elkülönítendő egymástól a kettő. A hírszerkesztők nevei ott találhatók az impresszumban, a véleménycikkek pedig itt:

[link]


Mint látható, valamennyi a szerző nevének feltüntetésével jelenik meg, és kommentelhető.


Tényleg nem tudom, miért kell itt égetni magatokat.

2018. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%

#3

A KÉRDÉSRE a #2 válasz tökéletes volt. Az első amit a gugli kiadott az "origo szerkesztőség" keresésre az a belinkelt oldal volt nekem is.

A szerkesztők nyilvánosan ott megtalálhatóak és vállalják is a nevüket.

Hogy mást akartál kérdezni te vagy a kérdező, az nem a #2 hibája. Kérdezz pontosan és ne mást hibáztass azért mert nem gondolatolvasó és nem fog azonnal ugyanúgy mocskolódni, ahogy elvárjátok egy bedobott félmondatra, mint mások.

Azt is megkaptátok már válaszként, hogy még a gondolt kérdésetek sem igaz, úgy hogy célszerű legközelebb nem a ballib médiát megnézni az origóról, hanem az origót magát.

2018. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"A hír és a vélemény két különböző dolog"


Ha felmegyek az Origo honlapjára, rábökök egy cikkre, és azt látom, hogy nincs szerző megjelölve, akkor az vélemény igazából?


Mert ha igen, akkor felvetődik a kérdés, hogy a saját véleményét az ember miért nem képes felvállalni.

2018. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7 kívánncsivá tettél és megnéztem vagy 20 cikket a honlapon, nem egymás utániakat, hanem kb. 40-ből ennyit.

Tényleg van pár cikk, aminél egyértelmű, hogy az origó szerkesztőségének alkotása, de nincs ott kié, azt hiszem 3-4 volt ilyen. A többinél vagy ott volt a szerző, vagy a forrás (MTI) vagy pediga szövegben volt kiemelve, hogy honnan van átvéve az információ (volt közte ATV, Bors, és egy csomó külföldi portál is, amikre emlékszem).

Vagyis a legtöbb esetben, amikor nem konkrét szerzőt látsz a fejlécben, hanem az "origo" megjelölést, akkor átvett hír van a szerkesztőség által eléd tárva. Ilyenkor talán célszerűbb nem konkrét szerzőt odaírni, mert nem az ő munkája volt a híranyag, ő csak az origó lapjára tette fel a forrás megjejölésével.

2018. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ha felmegyek az Origo honlapjára, rábökök egy cikkre, és azt látom, hogy nincs szerző megjelölve, akkor az vélemény igazából?"


Ennek fuss neki még egyszer.:D Teljesen egyértelműen és világosan leírtam a dolgot, ha gondjaid vannak a szövegértelmezéssel, kérd vissza a pénzt a különtanárodtól, aki nagy nehezen átrugdalt a magyar érettségin.:D

2018. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem értem, hogy az beszél oktatásról és annak hiányáról, aki az Orbán Viktort kisbetűvel de a gráci szót nagybetűvel..."


Vagy esetleg a telefonja kijavítja de ugye te a középkorban élsz igaz?

2018. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!