Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik az origó szerkesztői és...

Kik az origó szerkesztői és miért nem vállalják fel a nevüket?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 11:39
1 2
 11/13 Alex Fly ***** válasza:
Gondolom a "névtelen" cikkeket nem ők írják, csak odaadta nekik valaki, hogy ennek meg kell jelennie. Vagy a kormány médiagépezetéből származik, vagy valamelyik orosz hírgyártó alkotása. De nem az Origo munkatársa írta, tehát a nevét sem fogják odaírni.
2018. jún. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ennek fuss neki még egyszer.:D Teljesen egyértelműen és világosan leírtam a dolgot, ha gondjaid vannak a szövegértelmezéssel, kérd vissza a pénzt a különtanárodtól, aki nagy nehezen átrugdalt a magyar érettségin.:D"


Köszönöm, nem kérek abból a sorsból, ami neked is kijutott :D

Adtál nekünk egy linket, rákattintottam, tele volt 2013-as és 2014-es írásokkal (még a "legújabb hozzászólások" résznél sincs ennél korábbi komment), ha pedig rámegyek a bal oldalon lévő sávba és rákattintok pl.: az "ORIGO Nagyvilágra", akkor ott vagyok ahol a part szakad, az origo honlapján, ahol még mindig nincs külön jelölve, hogy ki a szerző.


Teljesen mindegy, hogy az adott írás hír, vagy vélemény...ha a hírek közé van csempészve, az már alapból egy megtévesztés.


Az impresszumban pedig ott vannak a nevek, de ennyi. Rájuk kattintok, és üzenetet küldhetek nekik, de az origo nem mutatja meg automatikusan, hogy az elmúlt években milyen saját írásai voltak. Az hogy közlik velem a szerkesztőség munkatársainak a névsorát, tök jó dolog, csak kérdéstől függően annyit ér mint sz*rnak a pofon.


De azért írok ennyit, mert pl.: itt van ez a cikk, nincs rajta egy link, egy megnevezés, vagy bármi, ami az "origo" cégen kívül a szerzőre utalna. Mondd meg kérlek, ki írta pontosan?


[link]


UI.: Takács Zs5, köszönöm a tisztességes választ, kíváncsiságból én is megnéztem néhány cikket a honlapon. Valóban, ahol nincs szerzőmegnevezés a fejlécben, ott sokszor előfordul, hogy csak a szövegben hivatkoznak más hírportálokra. Ez azért csökkenti azoknak a cikkeknek a körét, amit kifogásolunk.

2018. jún. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bolondok lennének felvállalni a nevüket, hogy aztán egy esetleges kormányváltás után mehessenek a hűvősre.. de, hogy munkát nem kapnának a magyar újságírásban többé az fix...
2018. jún. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!