Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkait kizárták a Jobbikbó...

Toroczkait kizárták a Jobbikból. Dúró Dóra pedig sokakkal együtt kilépett. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Tömegesen lépnek ki a Jobbikból. Ez valószínűleg pártszakadás.

Mi lesz ezek után a Jobbikkal és Toroczkai új mozgalmával/pártjával?

Mit gondoltok erről?



2018. jún. 8. 15:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
"Mi lesz ezek után a Jobbikkal"?" Ami az SZDSzel
2018. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Ez együtt jár az irányváltással, annak idején a Fidesz is szétszakadt, amikor liberálisból átmentek nemzetibe.
2018. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

Mióta a Fidesz van kormányon.

MSZP -> szétszakadt

LMP -> szétszakadt

Jobbik -> szétszakadt


Nem tudom, lehet csak én látok bele dolgokat, de mintha egy mintázatot vélnék felfedezni itt.

2018. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Lehetett látni a tendenciát, már a székesfehérvári alapszervezet megszüntetésével. Az összes többi már csak időhúzás volt a választások miatt, de aki nem hülye, az látta előre a szakadást.

Egy párton belül nem lehetnek szélsőjobbos radikálisok, rózsaszín, cuki libsik, vagy a kettő között riszáló, megélhetési köpönyegforgatók.

Mi lesz ezután?

Toroczkainak lesz egy új pártja, ami a radikálisokkal olyan eredményeket fog elérni, mint néppártosodás előtt annak idején a Jobbik.

A jelenlegi Jobbikból meg lesz a régi Szdsz, aki fűvel-fával koalícióra fog lépni a hatalomért.

2018. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, de remélem a cuki-Jobbik visszaszorul, a régi fajta pedig megerősödik.
2018. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
22%
Jobb, mint a belharc. Ha külön pártot alapítanak, és képes lesz szavazókat elvenni a Fidesztől, akár még pozitív is lehet számomra. Önmagában radikális párt szerintem sosem fog itthon kormányt alakítani, viszont HA a Fidesz 4-6-8 év múlva már nem szerzi meg a 100 mandátumot, akkor el tudok képzelni egy kormánykoalíciót, amiben kapnak helyet (feltételezve, hogy nem Fidesz-szatellit pártot terveznek alapítani, aminek szintén van egy nem elhanyagolható esélye).
2018. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora meglepetés. Én már a választások előtt megmondtam, hogy a Jobbiknak vége.
2018. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%

Sokakkal? XDDD Soroljad már!

Na várom, amikor a Fidesz2.0 Ásotthalomról mező közepén megbuktatják a Fideszt xD

2018. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
simicska "cs*ka" párt mit vártál ?
2018. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Várható volt, a pártot lényegében Vona tartotta egyben. A választáson pedig hiába lettek a 2. legerősebb párt, az irreális elvárások és ígéretek miatt (ami a választási szereplésüket illeti) ők buktak a legnagyobbat.

Pár hónapja itt minden jobbikos LMP-vel való koalíciós kormány vízionált, talán az irreális elvárások helyett nem ártott volna a pártban lappangó feszültségeket megoldani.

2018. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!