Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Németország már...

Igaz, hogy Németország már tele van migrásokkal és mindenött csak no-good zónák vannak? Hova lehet menekülni ebből?

Figyelt kérdés
Én többnyire az M1-et nézem, mert az jön be elsőre mikor bekapcsolom a dekódert és lusta vagyok folyton áligatni. Valóban annyira veszélyes a helyzet ahogyan ott mondják?

2018. jún. 11. 10:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%

"KormánypropagandaKo szerint ezek az országok is tele vannak no-go zónákkal :)"



Kormánypropaganda szerint lehet. A valóságban csak Németország, Francia és Belgium.

2018. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

2:

Te milyen Offenbachról beszélsz? Az nem Frankfurt városrésze, hanem szomazéd város, egy totál nyugis, úgymond agglomerációs település.

2018. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként Frankfurtban Bahnhofviertelt szokták no-go zónának mondani, a valóságban kb. olyan a városrész, mint Budapesten a bulinegyed, csak sokféle náció, elsősorban törökök lakják, meg van egy utcányi legálisan működő bordélyház. Tény, hogy Frankfurt legmocskosabb része, de hogy veszélyes lenne, az nem tűnt fel.
2018. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Lazy Lover ***** válasza:
49%
igen az! hanyatlik a nyugat! de szent orbán megvédi az országot :D (írónia)
2018. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%
"Te milyen Offenbachról beszélsz? Az nem Frankfurt városrésze, hanem szomazéd város, egy totál nyugis, úgymond agglomerációs település." jogilag külön varos, de tenylegesen összer Frankfurttal, dehogy totalisan nyugis agloeracios teleülös, en 7 eve laktam ott 2 honapig, de akkor is mar teljesen kaosz volt az egesz. Mindennap tele volt verekdessekl, mar akkor, ejjel a lanyok nem mertek kiemnni az utacra, mmidnen masnap ejjel 3kor a szirenakra ebredtem, verekedesek a törökök es kurdok között sokszor meg nappal is. Egyebkent reszeletekt it talasz a nemet No-go zonakrol, köztük Offenbachrol is: [link]
2018. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%

"Az nem Frankfurt városrésze, hanem szomazéd város, egy totál nyugis, úgymond agglomerációs település." Itt elovashatod mennyire total nyugis agglomeracios teleüles: [link]

[link]

[link]

2018. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
40%
Igen, a németek már mind halottak és a migráncsok megették mindegyiküket. Már csak harmad akkora a GDP/fő náluk, mint nálunk és milliószám menekülnek Árja Magyarországra, mert itt annyira jó élni, hiszen Dr. Viktor Úr vigyáz az életünkre és a jólétünkre.
2018. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
32%

Tudom, hogy direkt trollkodás a kérdés, de tisztázzuk: az M1-en sem állítják, hogy "Németország már tele van migránsokkal és mindenütt no-go zónák vannak".

Nagyon sok migráns van Németországban, a német hatóságok szerint már kezelhetetlenül sok, amit bizonyít, hogy éveken keresztül várnak százezrek a menekültkérelmük elbírálására és több százezer emberről azt sem tudják hol vannak, kik ők és honnan érkeztek, csak azt, hogy beléptek az országba.

Ahogyan nem mindenütt csak no-go zónák vannak, hanem már Merkel is elismeri, hogy vannak no-go zónák a német nagyvárosokban.

Az, hogy ott milyen a helyzet, azt majd a németek eldöntik maguk. Nem ártana ha már van interneted, akkor az ő véleményüket megnézni, pl. a legutóbbi választási eredményeiket és az AFD megerősödését.

Nekünk annyi közünk van a dologhoz - és tuti, hogy az M1-en is ezt mondták el sokszor - hogy az eu tagállamai vagyunk mi is, az eu bevándorlási és menekültszabályai vonatkoznának elvileg rájuk is és hogy éppen úgy ne akarjanak beleszólni a mi döntéseinkbe a migrációval kapcsolatban, ahogyan ők sem akarják, hogy mi mondjuk meg nekik, hogyan döntsenek.

2018. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%
No-go zóna azt jelenti hogy a hatóság elvesztette az irányítást egy adott terület felett és nem tudja ott a törvényeket betartatni. Ilyen terület Nyugat-Európában nincs. Attól hogy magasabb a bűnözés az átlagnál még nem lesz no-go zóna. Szerintem sok ilyen no-go zónának beállított terület biztonságosabb mint Magyarország egyes részei.
2018. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19%

Nyilvánvalóan nem nézel M1-et, csak a kérdés alá írt kulcsszavak bepötyögése nagyobb szorgalmat igényel, mint másik csatornára átkattintani a tv-t.

De azért leírom, amit én a liberális médiában olvasok, ugyanis én onnan vagyok lusta átkapcsolni. Szóval nincsenek no-go zónák Németországban. Sőt migránsok sincsenek. Aki azt gondolja, hogy vannak, az tanyasi bunkó, fogatlan proli, azaz fidesz szavazó. A nem létező migránsok nem követnek el bűncselekményeket, de amit igen, azt sem ők követik el, és nem is bűncselekmény. Ami nem létező migráns mégis létezik, az mind egy meleg barna szemű kétségbeesett szempár atomtudós és egyben agysebész gazdája, vagy egy ártatlan, minden papír nélküli, saját bevallása alapján 12 éves gyereké. Demográfiai problémát sem okoznak, hiszen nem is léteznek. Gettósodni sem fognak, hiszen a korábbi gyakorlat és francia, belga tapasztalat alapján akik gettósodtak, azok sem ők voltak. Aki ennek az ellentét gondolja, az fasiszta, náci, és mindefélefób. Örülök, hogy sikerült téged megmentenem az M1 által elkövetett agymosástól.

2018. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!