Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor Ungár Péter gazdaga...

Most akkor Ungár Péter gazdagabb mint Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

[link]


Ha jól tudom Orbán Viktor azt nyilatkozta hogy neki csak 900 ezer ft megtakaritása van.


2018. jún. 11. 18:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Na, tessék... Én nem tudtam, hogy ez a belpesti libsi gazdag és milliárdos, de így is megmondtam, hogy soha életében nem dolgozott még egy percet sem, és nem is fog. Látszik is rajta.
2018. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%
#10: Ungár édesapjától örökölt, akinek sikeres ingatlanos vállalkozása volt, és 2006-ban halt meg, amikor Ungár 15 éves volt. Milyen visszaöröklésről beszélsz?
2018. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%

Igen, rendben, hogy örökölt, rendben, hogy az apja "ingatlanokból" szerezte.

És hogy az ingatlanokat mikor-hogyan szerezte, ott van a kutya elásva. Mert arról a fia azt mondja, hogy jókor volt jó helyen, vagy valami ilyesmit.

A privatizáláskor volt az a jókor-jó helyen, mint a Gyurcsány, ugye.

És a fia csak egy részét örökölte, azt mondta, kapott a lánya is, meg a felesége is.



Persze, hogy gazdagabb az Ungár, mint OV.

2018. jún. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen, szegény Viktorék, "napról napra" élnek.
2018. jún. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
#13: A cég értéke a 1997-es tőzsdérevezetés és Ungár András halála (2006) között megtízszereződött. Szerintem is pusztán a privatizáció miatt lett ilyen gazdag... ja nem. Miért olyan hihetetlen, hogy valaki ért ahhoz, amit csinál?
2018. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15.

Igen; a fia "jókor volt jó helyen"-jéhez még hozzátehetjük a jó helyre születést és a jó ismerősök jó helyeken-t is.

Esetleg még több "jó" dolgot is, amivel adott helyen egyesek "jól értenek" valamihez, sokan mások meg közösen jól megszívják.

2018. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16: Itt Ungár apjára gondoltam, hogy jól csinálta azt, amit csinált, ezért gazdagodott meg. A fiáról nekem is meg van a véleményem.
2018. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!