Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarországi hajléktalanok...

A magyarországi hajléktalanok miért nem lépnek le Magyarországról?

Figyelt kérdés

Ha már csöveznem kell, akkor valami értelmesebb helyet keresek ettől az országtól, nem?

[link]



2018. jún. 14. 12:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én ha hajléktalan lennék akkor összegyűjtenék annyi pénzt amivel el tudnék utazni Spanyolországba és ott süttetném a hasamat :D Amúgy én se értem miért jó nekik Magyarországon...
2018. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ő, nem csöves, neki ez egy életforma.

Itthon, ilyet nem tudsz, előbb-utóbb bele köt valami hatóság. Nem vagyok biztos benne, de volt egy riport vele, ahol arról volt szó, Szegeden van lakása. Itthon, hasonló körülmények között, csak pecáztam, két hét és küldték rám a rendőröket.

2018. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egy hajláktalan nem csöves. Régen a hajléktalanok a csövekben éltek, innen ered a nevük. Ma az utcán élnek.


Egy hajléktalannak semmivel sem jobb hely horvátország, mivel nincsen pénze, nem tud vásárolni, nem kap segélyt sem. Mivel hajléktalanok nem tudnak kéregetni, meg sem értik amit motyog. Ha jön a rendőr mivel nem képes beszélni a nyelvet nem is tud vele kommunikálni.


Egy hajléktalannak itt a jó az utcán, ahol kéregethet emberektől és vehet rajta italt a cba-ba. Ahol még tud kommunikálni az eladókkal.


Vabene?

2018. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%
Mé nem megy minden hajléktalan Londonba? Vagy usába vagy Dubajba? Inkább oda, mint a bolt előtt igyanak meg zaklassanak minket.
2018. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, kérdező, de egy hajléktalan miből utazzon, és hova?

Magyarázd már el, kérlek!

2018. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Beülne a hajléktalan a BMW-jébe és elmegy csövezni Bécsbe. Így értette a kérdező, mert ott magasabb az életszínvonal. Biztosan több szemét közt lehet turkálni
2018. jún. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyrészt összegyűjthetne kéregetésből annyi pénzt napok alatt amivel tud venni egy fapados repülőjegyet, másrészt meg elmehetne valami naposabb helyre az EU-ban és ott sokkal kevésbé fázna télen.
2018. jún. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, hogyan gondolod.

A tényleges hajléktalanok, mentálisan le vannak épülve. Nem más országba, hanem arra nem képes sok, hogy egy bokor mögé beálljon vizelni.

Legyen lőre, ami kábulatban tartja és esetleg pár falat kaja. Legtöbb, már arra nem gondol reggel, hol fog aludni este.

2018. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Te mért nem mész ki külföldre?


Nem érdekel milyen szintű fizetésed van, sok jobb életszínvonalon tudnál élni még ha a megélhetés is magasabb. Én tudom, én éltem külföldön.


Itthon maxium 800 ezer talán 1 millió nettó kürüli fizetést érhetnék a munkakörömben kb 5-10 év tapasztalattal ha jó vagyok. Külföldön legalábbis abban az országban ahol éltem ez 10 ezer euró lenne.


Ugyan ez a helyzet azokkal akik 8 általánost végeztek és monjuk ki mennek akár csak pincérkedni. Nem mindegy, hogy itthon 120 körül kerestek (csak felböföktem egy számot nem tudom mennyi a keresetük) vagy külföldön 2 ezer eurót.


Bárkitől megkérdezheted, hogy mért nem megy külföldre.


Általában az szokott a válasz lenni, hogy "fél". Hogy nem beszéli a nyelvet megfelelően vagy itt kell hagyni mindenkit akit ismert, ő egy kívülálló lesz. Hiányozni fog neki az ország stb...


Lehet nincs sok veszteni valója egy hajléktalannak, de az aki nem iszik és valahogy kitudná gazdálkodni, hogy kimenjen szerinten jó úton van afelé, hogy itthon is felhúzza magát.


Annak, aki meg mindig részegen fekszik valahol az utcán szimplán lehetetlen.

2018. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hajléktalan csak a saját országodban lehetsz.
2018. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!