Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lakatos és esztergályos...

Lakatos és esztergályos szakmával melyik országbba érdemes most menni?

Figyelt kérdés
A cél a legmagasabb fizu lenne természetesen.

2018. jún. 15. 04:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Lakatossal Ausztria Öbb.
2018. jún. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Magyarországra.
2018. jún. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Amilyen nyelvet beszéled a legjobban. Ha angol, akkor az az Európai ország ahol a szociális háló a legjobb. Én azt választanám. Nagy Britanniába NE menjél. Megtelt és tele van arabbal, törökkel, négerrel. Francia szintén zenész.


Ausztria, Hollandia, Luxemburg, Norvégia (tudni kell norvégul, de 2 év alatt megtanulsz ha nagyon akarsz)


Kb ennyi

2018. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csehország. Volt osztálytársamnak is ez a szakmája és kinn van elég szépen keres vele kb fél millió forintot
2018. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
-Ha tudsz nekem esztergálni egy gömbe-kockába-kockát, és full CNC programozó vagy, akkor felveszlek havi N600E-rel.
2018. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
ilyen szakmákkal már magyarországon is teljesen jól keresel. sőt, gyakorlatilag válogathatsz a munkahelyek között.
2018. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

A gömbbe-kocka az egy alap bűvésztrükk amivel a tanulókat kápráztatták. Én nem vagyok esztergályos de meg tudom csinálni bármilyen padon. Akkor adod a 600 ezret? Menetet nem tudok vágni, se 3 méteres kibábozott anyagra hosszmenetet, de annyi gömbbe-kockát csinálok neked ennyiért amennyit akarsz.

Amúgy menjen el a pitsába innen mindenki aki keresni akar esztergályosként! Itt bagót fizetnek azért ha egy lógó kikopott xaron, próbálsz minőségi munkát végezni minimálbérért, ausztriában ez már új gépeken zajlik, nem 300 éves orosz, magyar gépekkel, és 1 milla nettó megkereshető, a robot feeling nélkül, mert van norma, pl 3 tengely óránként. Itt, meg: csak 45000 tengelyt csináltál ma, ezzel a komoly xarrá kopott 350 éves géppel?

2018. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Amilyen nyelvet beszéled a legjobban"



Na mit nondtam, hogy Magyarországra! Egyébként minden más szakmával is.

2018. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen hiányszakmával egy lépést nem tennék.

Ezzel itthon is Amerika lehet neked, ha jól megválasztod a munkahelyet, vagy vállalkozást indítasz.

Ha meg itthon, az anyanyelveden ezt nem tudod megteremteni, kint a nyelvet makogva sem fogsz aratni, mert élhetetlen vagy. Ráadásul amennyivel többet keresel, annyival az élet is drágább és csak cigányéletet élsz, családtól, barátoktól távol.

2018. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"Ha meg itthon, az anyanyelveden ezt nem tudod megteremteni, kint a nyelvet makogva sem fogsz aratni, mert élhetetlen vagy."


Ezt ki mondta neked, hogy egy esztergályos nem beszél nyelveket? Demagógia? Én anyanyelvi szinten beszéltem németül és angolul 8.-os koromra. Miből gondolod, hogy egy szakmunkás nem tudott megtanulni nyelveket? Még oroszul is értek mert az alap volt az én időmben, de diszertációt nem írnék belőlle.

2018. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!