Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok szemében miért...

A liberálisok szemében miért nagyobb bűn Orbánt lecigányozni, mint a halálát kívánni neki és a családjának?

Figyelt kérdés

Én Fideszes vagyok, és többször hangot is adtam ennek itt a gyakorin (szidtak is emiatt elégszer). De észrevettem, hogy a liberálisok a legdurvább, leggusztustalanabb módon ha a halálát kívánják Orbánnak, akkor felpontozzák egymást. De ha akár egy valaki is lecigányozza, azt rögtön lepontozzák és töröltetik. Miért? Miért tekintik a legdurvább beszólásokat, és kivégzéseket kisebb bűnnek, mint ha egy népcsoporthoz társítjuk?


Így képzelem el a beszélgetést:


-Liberális: Orbán DÖGÖLJÖN MEG! UTÁLOM, egy hazug mocskos tolvaj!

-Más valaki: És még cigány is.

-Liberális: Hogy beszélhetsz így róla? Nem szégyelled magad?


2018. jún. 16. 17:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 Nem akarom Európa vesztét, ezt csak te képzeled.
2018. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

# 11


azáltal, hogy támogatod a migránsok (arab, afrikai) beengedését, emberiség ellen elkövetett bűncselekményekért fogsz felelni majd a hágai bíróságon. Tudtad ezt? Mersz ilyennel játszani?

2018. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy biztos: az európai balliberálisoknál butább, torzabb népséget nehéz elképzelni.
2018. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Liberálék osztogatják ám a piros pacsikat! Kíváncsi vagyok, hány perc alatt találták meg! Hihetetlen, milyen ostoba népség!
2018. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emberekben sok a felgyülemlett frusztráció, tehetetlennek érzik magukat ezért hagyják el ilyen valóban nem túl hízelgő mondatok a szájukat. De azt, hogy valaki liberális-e nem tudom honnan veszed, ha csak ő maga nem jelenti ki, de még így sem biztos, hogy én pl közösséget vállalnék azzal az illetővel liberálisként.Egyébként van különbség a két mondat között ha már elemezzük: az első Orbán Viktor személye, tettei ellen irányul, a második azonban egy egész népcsoportot bélyegez meg, mintha pusztán az, hogy cigány valami mocskos bűn lenne. Ettől függetlenül nem értek egyet az ilyen megszólalásokkal. De azok a liberálisok akiket én ismerek nem is ilyenek, ritka, hogy ilyesmi hagyná el a szájukat. Nem a gyakorikérdések statisztikájából kell levonni a következtetéseket.
2018. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Tanulmányozd alaposan a 2002-2010-es időszakot, akkor majd megérted. Nem véletlen volt 3x is 2/3!
2018. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!