Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Simicska Orbán embere még?...

Simicska Orbán embere még? Lehet ha ez csak színjáték?

Figyelt kérdés

Kellett Simicska az ellenzéknek, hogy lehessen mutogatni valakire.


Fidesz és Simicska a Jobbikot is keményen csőbe húzta a plakátokkal, és pl. a HírTv totál veszteséges, mégse számolta azt fel Simicska.



A másik meg, hogy így is rengeteg közbeszerzést nyert a kormánytól. Miért adja neki a pénzt az autokratikus rendszer?



2018. jún. 16. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#9 több párt? Nofene.

Fidesz=MSZMP utódpárt

maszop=hivatalos MSZMP utódpárt

DK=Maszop utódpárt (MSZMP)

Liberálisok=Fidesz (MSZMP)


Jatényleg, még van jobbik, meg lmp, amik nem utódpártok. Még szerencse :D

2018. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

#11

Aha.

Minden párt mszmp utódpárt mi? Ennyit értettél meg a rendszerváltás óta eltelt időkből, a politikai változásokból, kormányzatkból? Neked mindegyik egyforma, csak pepitában?

És közben meg ugyanígy te írod le, hogy miért kell mindenben elmúltnyolcévezni, meg visszamutogatni, ugye?

Sajnállak, ha az összes isereted az elmúlt 5+28 év változásairól mindösszesen ennyi, hogy mindenki utódpárt, meg van a momentum.

2018. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12 "elvtárs", nem minden párt. Olvass, és érts, oda van írva, arra amire válaszoltál.

Csak az MSZMP utódpárt az MSZMP utódpárt, az olyan párt ahol MSZMP-sek, KISZ-esek alkotják a tagságot, amiknek az MSZMP az ősük.


Jobbik, lmp, momentum, stb pl nem MSZMP utódpártok. De a nagy támogatást nem is ők kapják, hiszen a magyar embernek kádár kell.

De várjunk csak! Momentumról nem is írtam előbb, még is említetted. Most ők a célpont?


Miért írnám le hogy miért kell " emútnyócévezni"? Lehet emútnyócévezni, miért ne lehetne? Bár én nem szoktam, de végül is újra 8 év telt el az MSZMP irányítása alatt.


Már ennyi bizony az ismeretem az elmúlt elmúlt sok év változásairól, már látom hogy "kommunista kutyából nem lesz demokratikus szalonna", így belőletek sem, akármilyen színjátékot játszotok a színpadon. (az ügynökakták a legegyérteműbb bűnjel ;) )


Tudom sajnálod, hogy egy birkával kevesebb, de " elvtárs": Sajnos sokan vagytok még, építhetitek a kádárizmust/orbánizmust, reorbanizálhatjátok az országot putyin elvtársatokkal.

2018. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na ja, lehet, hogy Simicska volt a Fidesz"trójai falova". Én a magyar politikában, mar semmin nem lepődnék meg.
2018. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!