Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali szimpatizánsok! És...

Baloldali szimpatizánsok! És Jobbikos szimpatizánsok! Így a választások végeztével, a NER túlélésével mit gondoltok Tordai Bence gondolatairól egy esetleges nagykoalícióról?

Figyelt kérdés

[link]


Komoly válaszokat szeretnék, ez egyszer talán a dühötöket félretehetnétek, egy átgondolás erejéig nekem ez a véleményem. És vélhetően vannak Jobbikos fiatalok akik egyetértenek velem:

[link]

[link]



2018. jún. 17. 19:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Talán többen értenek egyet a választások kimenetele után Márki Zay Péter, vagy Karácsony Gergely gondolataival Churchill kapcsán azzal, hogy az ördöggel is?
2018. jún. 17. 19:09
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Választás volt - nagy lecke.

Ki az a Tordai Bence?

2018. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyébként kevésbé lenne torzszülött dolog mint sokan gondolják, még Heller Ágnes is ilyesmire buzdít, az Új Zélandi kormány hasonló koalícióból állt össze. És már több helyen nem zárják ki.
2018. jún. 17. 19:11
 4/17 anonim ***** válasza:
26%

Megmondta hát Heller Ágnes,

Karvaly orrát húzza mágnes,

Unalmas már ez a mantra,

Repüljön el Új Zélandra!

2018. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Soha. Neonáci párttal nem koalíciózunk. Ez nem düh, hanem színtiszta elvek.
2018. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Hakapeszi ez a kérdés baloldaliaknak és jobbikosoknak szólt.


Én örülnék egy ilyennek mivel nem látok más kiutat, de csomó ellenzéki (főleg jobbikosok) elvetnék.

2018. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

6.


Én Jobbikos voltam. Az én időmben úgy volt, hogy egy Jobbikos megrándult, ha meghallotta Heller banya nevét.

2018. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerbeknél bevált egyszer és utána nem omlott össze a világ.


Csak sajnos vannak olyanok, mint Gyurcsány Ferenc, aki nem tudja elképzelni maga nélkül a kormányt sőt talán a minisztelnöki széket sem.

2018. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen, de azóta Orbánba lettél szerelmes, ezért nem hozzád szól a kérdés...
2018. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

Már most is összejátszottak az ellenzéki pártok. Milyen nagykoalícióra gondolsz : Fidesz-Jobik?


Ki az a Tordai bence?

2018. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!