Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel lehetne javítani a...

Mivel lehetne javítani a polgárok életminőségén?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy dologgal biztos: Minél jobb oktatással.

Mivel az gazdaságot is erősít és az emberi elméket is fejleszti együttműködésre (jobb esetben).

2018. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
Nekem rohadt jó az életminőségem, én javítottam rajta, fokozatosan. Aki nem tud rajta javítani, azzal csinálhatsz bármit.
2018. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"Egy dologgal biztos: Minél jobb oktatással."


Csak tudod ez nem a fidesztől függ, hanem a tanároktól! A kis kockásinges tüntetőktől! Azoknak mond ezt!

2018. jún. 19. 15:48
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
A kis kockásinges tüntikézők annyira elégedetlenek a rendszerrel, és úgy fejezték ki a nemtetszésüket, hogy kimentek bulikázni, sörikézni, szelfizgetni, énekelgetni, táncolgatni a körútra. Látszott, hogy mennyire elégedetlenek :D
2018. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Lehet lepontozni, de szerintem az ország a fejlődés útján van. De nem könnyű visszajönni a béka feneke alól.

Most persze a Fidesz se tökéletes.

2018. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek, hogy az oktatással és azzal, hogy ehhez a tanárokat kell megváltoztatni. De nézzük mi is a probléma: én anno gondolkodtam, hogy tanárnak menjek, szívesen csináltam volna és szerintem tehetségem is lenne hozzá. Végül máshogy döntöttem.

Miért? Tanárként 5-6 év tanulás után 200 alatti nettót kaptam volna. Mentem helyette informatikusnak, 3 év alatt végeztem. 1 év munkaviszony után többet kerestem, mint anyám tanárként 30 év tapasztalattal, mestervizsgával...

A ismerőseim, akik tanárnak készültek többségében pályát váltottak időközben. Csúnya ezt mondani, de többségében az maradt akinek semmi ambíciója nincs.

Na ezért olyan az egész, amilyen. Ha pedig tanárként azt mondja valaki, hogy keresek valami motívációt, akkor a kockás ingezős tömeggel találja szembe magát, ami megint demotivál...

Ergo: igen, a mindenkori kormány tudna változtatni.

És igen: ebből még hatalmas gondok lesznek...

2018. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Egyetértek, hogy az oktatással és azzal, hogy ehhez a tanárokat kell megváltoztatni"


nehogy már felnőtt embereket kelljen megváltoztatnunk! Elméletileg ők a társadalom krémje, ők a lediplomázott értelmiségi rétek! Ha ők erre képesek, akkor min csodálkozunk?

2018. jún. 19. 17:55
 8/17 anonim ***** válasza:
Az embereknek önmagukon kellene végre változtazniuk, hogy az élet ne az állandó másik lealázásáról szóljon, hanem élehtő életet teremteni önmagunknak.
2018. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 Nagyon szép, hogy ezt most itt elmondod nekünk, de vajon hány aljas gátlástalan haverodnak beszélsz erről? Egynek sem, inkább beállsz közéjük, mert úgy könnyebb!
2018. jún. 19. 18:08
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem még fasisztábbá kellene tenni az országot. Akkor sokat javulna a helyzet.
2018. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!