Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz, hogy 2002-ben az...

Az igaz, hogy 2002-ben az MSZP elcsalta a valasztast?

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 16:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%

#10

A Fidesz is ugyanolyan komcsi ivadékokkal van tele, mint az MSZP, szóval ilyen szempontból nincs különbség köztük.

2018. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
35%

A baj az, hogy ez akkor nem derülhetett ki és utólag már nem is lehet kideríteni.

Ahogy más már írta, idő előtt, ujraszámolás nélkül megsemmisítették azokat a szavazócédulákat, amiknél nagyon erős gyanú volt, hogy tévesen számolták, nem megfelelően lettek érvénytelennek nyilvánítva.

Nagy valószínűséggel ugyanúgy nem találtak volna semmit az újraszámolásnál, ahogyan most sem volt semmi érdemleges, de mivel nem lehetett megnzni, a kétség ott marad.

A különbség annyi, hogy az akkori vesztes elfogadta az eredményt, gratulált a győztesnek és nem terjesztette hogy azért vesztettek, mert a másik csalt. A vesztes oldal hívei tiltakoztak, tüntettek az ujraszámolásért amíg lehetett. Ami még erősítette és fenntartotta a gynút, az a sok utólag meghozott döntése, "ítélete" a választási bizottságnak vagy bíróságnak (már nem emlékszem melyik volt) amelyik kimondta, hogy bizonyos esetekben bizony volt sérelem. Csak akkor már nem számított, mert az eredményen ez nem változatott semmit.

Elmúlt, már lényegtelen.

2018. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem csalta el csak elhazudta.
2018. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
59%

Úgy bírom, hogy valaki lenullázta a kommentem...

Mintha szerintetek az idei választás "tiszta és tisztességes" lett volna...

Külföldi szavazatokkal, buszoztatással sikerült a Fidesznek!

De kérdem én, mi közük a határontúliaknak az itteni helyzethez, amikor nem itt élnek és nem ide adóznak, akkor miért szólnak bele a mi belügyünkbe?

Mi sem avatkozunk bele az övékébe!

2018. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
40%
Ezt már kideríteni nem lehet. De a lényeg, hogy a maszop a megszűnés határán van azóta. :P
2018. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
49%

"Úgy bírom, hogy valaki lenullázta a kommentem..."


Ha pontozásért kommentelsz akkor keress más oldalt, mert ha nem bírod elfogadni hogy valakinek más a véleménye a tiédnél akkor semmi keresnivalód olyan fórumokon ahol politikáról folyik a vita

2018. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
56%

"Úgy bírom, hogy valaki lenullázta a kommentem...


Mintha szerintetek az idei választás "tiszta és tisztességes" lett volna..."


Azért vagy lenullázva mert folyamatosan a hülyeségeidet írogatod, meg mások anyját szidod, te szerencsétlen maszop-gyurcsányista. Meg provokálod állandóan azokat akik nem agyhúgyköves ballibek. ;)

2018. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
61%

"mások anyját szidod"


Kinek szidtam az anyját?

Direkt provokálsz?

És nem vagyok "gyurcsányista", csak mert saját szemeimmel látom a bajokat!

Ahhoz nem kell "gyurcsányista ballibnek" lenni, hogy valaki a saját szemeinek hisz, nem az MTVA propagandának!

2018. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__93..


Látom ezen kérdés alatt már tényleg kitört a kultúra! ;)


Na szóval az ilyenek miatt is kapod a nullákat.

2018. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
#12 Mégis miért lenne? úgy tudom a mostani komcsik még az MSZ(M)P ben vannak meg a Thürmer Gyula vezette munkáspártban.
2018. jún. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!