Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi fog történni 2020. Jún.4-én?

Mi fog történni 2020. Jún.4-én?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy Trianonnal kapcsolatosan.
2018. jún. 24. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy előttem írták: megemlékezések lesznek a 100. évfordulóról, valószínűsíthetően könyveket, újságokat is kiadnak majd ebben a témában, nagyjából ennyi várható.
2018. jún. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Felkel a nap, eltelik néhány óra Trianonban, Magyarországon, és elcsatolt területeken, majd lenyugszik a nap, és újabb néhány óra múlva, június 5-én újra felkel ugyanaz a nap Trianonban, Magyarországon, és az elcsatolt területeken. Ennyi fog történni.
2018. jún. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

1 akkor pont azon fog csodálkozni mindenki, hogy hogy nyerhetett OVI ismét kétharmaddal


2 Nagy Britannia végleg elhagyja az EU-t


3 Óriási ünneplések Szlovákiában, Szerbiában, Romániában


4 Donald Trump elkezd kampányolni a 2. ciklusára

2018. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Semmi. Pártunk és kormányunk már lecserélte ezt a nemzeti gyásznapot egy kis "összetartozósdi bulira". Viktor elmondja, hogy összetartozunk, majd másnap koccint egyet a szlovákokkal.
2018. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyan, amire te gondolsz...
2018. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!