Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánynak mégis miért jó...

A kormánynak mégis miért jó az, hogy lesz. Rják az oktatást?

Figyelt kérdés

Hosszútávon rendkívül kifizetődő, ha az oktatásba fektet pénzt egy ország. Mégis azt látni,hogy a magyar egyetemek csúsznak lefelé a rangsorokban, a forrásokat visszavágták, a színvonal mindenhol romlik. És még panaszkodnak is, hogy mennek el a fiatalok. Nem látják az összefüggéseket?

Hülye lesz a nép, a szomszéd országok lehagynak minket...



2018. jún. 26. 14:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Itt az olcsó gyári munkára álltak rá, ahhoz meg nem kell még érettségi sem. Meg a buta embereket könnyebb maguk mellé állítani az ilyen migránsos meg sorosozós baromsággal.
2018. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
2018. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1-es

Oké, hogy termelésre álltunk rá, de azért a politikusaink se annyira hülyék (remélhetőleg), hogy tudják, ez jó. Ki vagyunk szolgáltatva más országoknak, a termelést pl bármikor elvihetik. Vagy ott van az is, hogy Trump vámjaival mi is jól meg fogjuk szívni.

Hosszú távon az oktatásra,K+F-re kéne koncentrálni. Ha lemaradunk, akkor az már a drága választóiknak se fog tetszeni. És a nyugdíjas rétegük is kihal előbb-utóbb.

2018. jún. 26. 14:44
 4/27 anonim ***** válasza:
22%
nem lehet egyszerűen em engedik hogy itt legyen ipar úgyhogy muszáj kiszolgâló orszâgot csinálni ha ipar lenne akkor azt tönkre akarnák tenni nem lehet magyar cukorgyâr győri keksz malév esetleg mol egyszerűen gyárnak elfogadnak sőt örülnek
2018. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%

#2


[link]

2018. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Az alacsonyabban képzett lakosság kiszolgáltatottabb a mindenkori hatalomnak. A hatalomnak nem számít, hogy milyen az éleszínvonal, amíg tűréshatáron belül tudja tartani az indulatokat.


Ha nem marad így, akkor is évitezed lemaradásunk lesz.

Ha így marad, akkor meg majd nagyon vissza fog ütni a Fidesznek, ha egyszer már nem ők lesznek hatalmon.

2018. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
17%

18 éves gimnazista vagyok és elégedett vagyok az oktatással. Az iskolám jól felkészít az egyetemre - Magyarországon dolgozó orvos szeretnék lenni, SOTE a célom.

A nővérem tavaly végzett az ELTE jogi karán, ugyan még képzi tovább magát, de jól fizető állást kapott, ahol megbecsülik. Neki sem volt semmi gondja az oktatással.

A barátaim, általános iskolás korú gyereket nevelő ismerőeim és a saját nevünkben elmondhatom, hogy nem értjük, mi a probléma. A pedagógusok felkészültek (régebben oktatók és pályakezdők egyaránt), az iskolák rendezettek, van lehetőség sok szakkörre, fejlesztő hobbikra, jól működő cserediák programok vannak, sok hasznos tanulmányi kirándulás, verseny.

Tanulni kell, nem hőbörögni.

2018. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
#7 Azért nem érted a felháborodást, mert még csak egy 18 éves gimnazista vagy, kellő tapasztalat nélkül. Majd később megtanulod, hogy egy probléma megértése nem abból áll, hogy a szűk környezeted tapasztalataira alapozva gyártasz egy prekoncepciót, és ebből kiindulva értékelsz. De ne aggódj, az egyetemen remélhetőleg majd erre is megtanítanak, és akkor így talán majd kevésbé is leszel arrogáns.
2018. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
#8 Nem troll, csak még buta.
2018. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
22%

# 8/9 Időpont ma 15:48


Az igaz, hogy személyes elmondások alapján csupán 4 városból ismerem a helyzetet, viszont az mind pozitív, amit az interneten olvasok, az pedig nagyrészt negatív. Valahogy akkor nem áll össze a kép... Én valóban remek pedigagógusokat látok és folyamatosan fejlődő iskolákat. Például az általános iskolám már akkor is remek volt, mikor én ott tanultam, most viszont voltam ott ballagásra meghívottként, hatalmas fejlődésen ment keresztül még ahhoz képest is. Új számítógépterem, nyelvi labor, gyönyörű és nagy tornaterem, felújított medence az úszásoktatáshoz. Nekem nem úgy tűnik, hogy aki tanulni akar, az ilyen környezeteben ne tudna. Rendben, azt aláírom, hogy a tananyag nem kevés és néha talán lehetne interaktívabb néhény előadás, de nem azt célozza, hogy mindenki menjen az összeszerelő sorokra...

2018. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!