Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok, hogy országos...

Támogatnátok, hogy országos program keretében a kormány és a magyar emberek közösen összedobnának egy kis pénzt a menekültek segítésére?

Figyelt kérdés

Úgy nézne ki, hogy mondjuk építünk nekik házakat és megfelelő ellátást adunk nekik. Biztosítjuk számukra az emberhez méltó körülményeket. Lehet erre azt mondani, hogy kevés a pénz Magyarországon de szerintem amennyit menekültet lehet, lássunk el. Így Magyarország jóvá tehetné azt, hogy 3 éven keresztül hátat fordított a migránsoknak és az Európai Uniónak és nélkülözött minden emberséget és toleranciát.

A magyar emberek felfogásán is javítana, talán így elfogadóbbak lennének.


Támogatnátok egy ilyen programot?



2018. jún. 27. 18:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%
jól van kérdező unalmas vagy már.
2018. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
76%

T.Kérdező!

A menekülteket eddig is befogadtuk. Ezután is befogjuk. De be ne meséld már, hogy az menekült aki több biztonságos országon átcaplat. (főleg azok az életerős férfiak akiknek rendbe kellene tartaniuk az országukat)

2018. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%

"A menekülteknek is járnak emberi jogok, emberi méltóság."


Ja-ja!


Pont addig, míg az első biztonságos országig eljutnak. Ott majd elbírálják a menekült státuszt.

Felénk sok ukrán menekültet nem látok, pedig háború is van, szomszédos ország is. Vajh miért?

2018. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
73%
#FreePalestine
2018. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nem szabhatja meg senki azt, hogy az első biztonságos országnál márpedig meg kell állni.
2018. jún. 27. 19:00
 16/31 anonim ***** válasza:
79%

Erősebben akartam, de meggondoltam!

Menj oda Kérdező, ahova gondolom!

2018. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
72%
ne etessük a trollt srácok.
2018. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
87%

"Nem szabhatja meg senki azt, hogy az első biztonságos országnál márpedig meg kell állni."


Ahogy azt sem, hogy egy ország befogad-e biztonságos környezetből érkező embereket.

2018. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!


Azért van egy halvány szösszenetnyi különbség, hogy valakire lőnek, és életveszélyben van és azért jön, és azok között, akik kifejezetten Európába vágynak, mert itt kolbászból van a kerítés, úgy hírlik...

Az első csoporttal nincsen probléma, nem vagyunk lelketlen vadállatok, segítünk, nyilván, bár ez ott ahonnan jöttek, ez nem szokás. De ezen még át tudok lendülni.

Azon azonban már nem, hogy tömegesen megindulnak, a földdel teszik egyenlővé azokat a helyeket ahol megfordulnak, integrálódási szándék nulla, vagy ahhoz közeli. Be kell látni, hogy ez így vakvágány. Én minden olyan programot támogatok, ami hazájukban, a probléma gyökerénél kínál megoldást.

De hiba volna azt hinni, hogy ez nem szervezett és tudatos dolog. A vak is látja, hogy hirtelen ennyi embernek de sürgős dolga akadt Európában. Ez tudatos, kulturális és gazdasági káoszt okozva szépen átalakul Európa. Ezt nyilván nem támogatom. Nem szeretem ha a saját hazámban oktatnak ki, mindenféle kimondhatatlan nevű politikusok, hogy én mit gondoljak, és ahogy előttem is írták, a kollektív bűntudat sem érdekel, erre megy a játék.

Maradjunk annyiban, hogy ez az én országom is, pedig jobboldali, konzervatív vagyok( tudom, nem is kellene élnem :) ), és ezen nem tudsz változtatni, ha a fejed tetejére állsz, akkor sem. Nem szeretnék ezekkel az emberekkel együtt élni, de még a városban sem látni.

Kérdésed provokatív, és biztos vagyok benne, ha reálisan végiggondolod, akkor ezt Te is látod.


Kérlek hagyjuk ezt a témát.

2018. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
13%
#19 Izraelbe se engednek be menekülteket. Menj oda.
2018. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!