Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehet tudni a DKs valaszto...

Mit lehet tudni a DKs valasztokrol? Mely intezkedese a Gyurcsany kormanynak tetszett nekik ennyira, hogy meg mindig ennyira szeretik minden idök talan legnepszerütlenebb magyar politikusat?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Ugyanabból a táborból valók, mint a Fidesz-szavazók keménymagja. Tájékozatlan, erőszakos, fanatikus Nyuggerek. A különbség csak a létszámban van.
2018. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Fanatikusok, semmi logika nincs bennük.
2018. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Én csak egyetlen dologra tudok tippelni: Gy. beszédeiben mindig ott van az erkölcsi érzékre, az erkölcsösségre való hivatkozás vagy utalás, mint egy protestáns hitszónoknál. Talán az erre érzékeny emberekre hat ez mágikus erővel.
2018. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Ugyan már...

Adjatok már indokot, érvet, mitől "népszerűtlen" Gyurcsány?

8 éve ezen lovagoltok még?

Ennyire féltek tőle, vagy mi?

2018. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

A pártjának elért eredménye szerintem tükrözi mennyire "népszerű". :D


Egyébként meg nem ok nélkül tart egy ilyentől a normális ember. Még a balosok egy része is köp ha meglátják.

2018. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
A DK nem egy párt, hanem egy szekta. A szektában nincsen szükség racionális érvekre.
2018. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Egyet biztosan lehet tudni róluk: nem kedvelik Orbánt és a Fideszt...
2018. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Úgy felmosta a padlót Orbánnal egy vitában, hogy a fal adta neki a másikat. Ez nagyon megmaradt az emberekben. Ma is bármikor megtenné, ha a népszerű és sikeres Orbán ki merne állni a bukott és népszerűtlen Gyúrcsánnyal szemben, de érdekes módon pont ő az aki bújkál. Milyen furcsa, mi? :DDDDD
2018. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Nos tény hogy ő az egyetlen politikus akinél nem vetődött fel annak a gyanúja hogy a választásokon lepaktált a fidesszel. Ezen kívül ő egy olyan politikus aki nem "politikusan" politizál, hanem inkább józan paraszti ésszel. Rühelli ha hülyének próbálják akár őt, akár mást nézni, de szerintem egy kicsit túl liberális. Ha egy (valódi) civil összefogás élére állna, orbán haverunkat semmi perc alatt kiütné. nem értem miért nem teszi. Avval igencsak vitatkoznék, hogy minden idők legnépszerűtlenebb politikusa.Én inkább "legmegosztóbbat" mondanék!
2018. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%

#9

Igen, DK-s vagyok.

2018. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!