Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar miért ennyire vesztes...

A magyar miért ennyire vesztes nép?

Figyelt kérdés

1914 óta csak megyünk egyre lejjebb a lejtőn.

Mi nem akarunk egy gazdag egészséges fejlődő demokratikus összetartó ország lenni, amire irígykednek a külföldiek?

Lassan Romániába járnak át dolgozni a magyarok, ami szerintem óriási szégyen...



2018. júl. 2. 22:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
10%
Azért, mert Soros György.
2018. júl. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
34%

#10

Ne kend a komcsikra, a magyarok már a komcsik előtt is ilyenek voltak. Olvass több Adyt, József Attilát, Móriczot, Márait, stb.

2018. júl. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem tök jó itt élni, nekem semmi bajom Magyarországgal.


Románia...Van ott még valaki? A fél ország Nyugaton melózik.

2018. júl. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
52%
A magyar nem vesztes nép. Annyi a baj, hogy olyan helyen élünk, amire sok nagyhatalomnak fájt már a foga a történelem során, ezért az utóbbi 600 évben szinte folyamatosan megszállás alatt voltunk (vagyunk).
2018. júl. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
29%
A magyar túl sok népből jött létre, sokat vándoroltunk, elmaradott nép voltunk, sokat háborúztunk. A nép önmagán belül is széthúzó lett, ráadásul 5-600 éve szinte csak kudarc ért minket. De ez csak az én hipotézisem, biztos megvan az oka.
2018. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
13%

Pár odal még és jön a faj különbség meg a több népcsoport keveredése, nácik,kiírtás stb. Tipikus magyarok vagyunk. Végig olvastam a kommenteket és megint mindenki csak a sz.rt tudja nyomatni, meg dől egyesekből a rosszindulat.


Azért vesztes a magyar nép, mert mindenki egy pesszimista, ítéletekkel teli, negatív ember. És soha,soha,soha semmi sem jó!!!!!!!!!!


Ha külföldre mész lúzer vagy, ez szégyen.

Ha itthon maradsz akkor csak panaszkodsz vagy még rosszabb, keresed a problémát,ujjal mutogatsz, játszod a hazafit.

2018. júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
32%
Jó itt élni?? 😂😂😂 ba@@meg látszik hogy nem tudsz semmit se a világról. Mindenhol jobb mint itthon. Ez tapasztalat. Azóta is külföldön lakom, átmenetileg vagyok itthon ilyenkor a családom miatt. Be..rás mennyire szereti valaki ezt az országot. 😂😂😂😂
2018. júl. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
35%
A kiemelkedő képességekkel bíró csokosoknak, csókosoknak, rezsicsökkentetteknek, családi adókedvezményeseknek, migránsfantom-mentesítetteknek ideig-óráig tök jó itt élni. Csak a életszínvonal picit magasabb lenne, ha nem a lopással foglalkoznának lassan 30 éve.
2018. júl. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
35%

17.


Az fel sem merül szűkre szabott fejedben, hogy valaki egyszerűen sikeres itthon?


Aki lúzer, az mindenhol az marad.

2018. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintem tök jó itt élni, nekem semmi bajom Magyarországgal." "Igen, a tapló emberek jól érzik magukat Magyarországon." Ez egy igen jellemző párbeszéd volt!


Én is szeretem az országot, édes hazámat, az édes anyanyelvemet, szeretek itt élni és halni, küzdeni, szeretni, barátságosnak lenni, segíteni másoknak, alkotni, tanulni.

Üdv: Tapló.02


S mégis, magyarnak számkivetve,

lelkem sikoltva megriad -

édes Hazám, fogadj szivedbe,

hadd legyek hűséges fiad!


Totyogjon, aki buksi medve

láncon - nekem ezt nem szabad!

Költő vagyok - szólj ügyészedre,

ki ne tépje a tollamat!


Adtál földmívest a tengernek,

adj emberséget az embernek.

Adj magyarságot a magyarnak,


hogy mi ne legyünk német gyarmat.

Hadd írjak szépet, jót - nekem

add meg boldogabb énekem!

2018. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!