Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar miért ennyire vesztes...

A magyar miért ennyire vesztes nép?

Figyelt kérdés

1914 óta csak megyünk egyre lejjebb a lejtőn.

Mi nem akarunk egy gazdag egészséges fejlődő demokratikus összetartó ország lenni, amire irígykednek a külföldiek?

Lassan Romániába járnak át dolgozni a magyarok, ami szerintem óriási szégyen...



2018. júl. 2. 22:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
11%
Mert sajnos sok a hozzád hasonló aki lehúzza! :P
2018. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
És legfőképp azért f.s hely az ország mert a 48-as gyök2 és az egyel még alacsonyabb IQ-val rendelkező haverja, meg a többi hasonszőrű társa azzá teszi. Na most aztán fel lett adva a labda, mehet a dühöngés! :)
2018. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
56%
Mert a fideszes hazaárulòk elhitetik velük, hogy nekik igazából tök jó diktatúrában élni.
2018. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
mert nagyon magas a 100 főre eső hülyék széma
2018. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

#30 Van igazság abban amit írsz, de én inkább a másik csoporthoz tartozom, akik szernt az a bizonyos pohár félig tele van és nem félig üres.

Ha megnézed a "nagy, fejlett, nyugati" országokat, hogy ott miképpen tudnak az eltérő gondolkodású (pártszimpátia, vallás, focicsapat stb.) egymás ellen fellépni, még fizikai támadásokkal is, akkor ahhoz képest mi egy nagyon békés és összetartó nép vagyunk. Én legalábbis nem várom el a hozzám képest ellentétesen gondolkodótól, hogy örömmel tapsoljon ha az én választottjaim győznek. Nálunk eddig csak 1-szer volt puccs a politikai vezetésben, azt is csak egymás között csinálták. Az emberek inkább kivárják a következő választást, nem döntik romba a köztereket csak hogy más történjen.

2018. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!