Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik csak exhibicionizmusból fideszesek?

Figyelt kérdés
Hogy úgy érezhessék meg elmondhassák hogy ők biza a nyerő oldalon állnak, miközben ők is ugyan olyas vesztesei a rendszernek, mint az emberek nagy része.
2018. júl. 5. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Az emberek nagy része nyertes. A lúzerek pedig ahelyett, hogy magukba néznének, a rendszert hibáztatják. :)
2018. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Az első is ilyen, ha azt hisz, hogy az emberek nagyrésze nyertes. Éppen fordítva igaz.
2018. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Márhogy kilóg a genitáliájuk a ruhájukból? biza fingod nincs mit kérdezel, mit jelentenek a szavak, melyeket használsz, és hogy mit keresel az emberi társadalomban, a hörcsögök közt lenne a helyed..
2018. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha legközelebb meg akarsz szólalni először informálódj, akkor talán nem fogsz megint hülyét csinálni magadból...



"exhibicionista

1, az, aki szereti a belső énjét, stílusát, minden áron megmutatni a külvilágnak;

2, az, aki a nemi szerve mutogatásával előidézett megbotránkoztatással érez szexuális élvezetet"

2018. júl. 5. 21:49
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
jó, akkor melyikhez tartozik a kérdésed - ki szavaz azért a fideszre, mert szereti "megmutatni belső énjét, stílusát" Koma, ez sehogy sem jön össze. de azért beírhatsz egy jópontot az üzenődbe, mert ilyen ostoba kérdés még nem volt. A kérdésre: nincsenek. És nem vesztese itt senki a rendszernek.
2018. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Valóban ismert a "győzteshez húzás" jelensége. Ezért volt regeteg partizán a II. vh után nálunk, majd rengeteg templomba járó hívő is a rendszerváltás után azonnal, akik valójában éppen az ellenkező oldalon álltak, csak szerették volna ezt a többiekkel elfelejtetni.

Ahogyan minden választást követően többen vallják magukról, hogy bizony, ők a győztes pártra szavaztak, mint ahány szavazójuk volt valójában. Az emberi természettel jár, hogy nem szeret a vesztesekhez tartozni.

De amire szerintem kíváncsi vagy, az nem ez.

Gondolom arra a jelenségre célzol, hogy valaki mások előtt jobbnak tünteti fel az életszinvonalát, minőségét. De miért tettetné ehez azt, hogy fideszes? A kettő összekapcsolását nem értem.

Az megfigyelt dolog, hogy a külföldön dolgozók közül sokan itthon úgy tálalják, mintha minden csodás lenne és szuper életük, szuper munkájuk lenne, hatalmas keresetekkel. Aztán kiderül, hogy diplomásként kint nem a szakmájban még csak nem is a végzettségének megfelelően dolgozott, hanem ápoló volt, takarító vagy mosogató. Hogy amikor hazaküldte a családnak ami pénzt tudott, kint már csak alig volt miből megélnie - vagy fordítva, a kinti megélhetése el is vitte azt a hatalmas fizetését és mint egy ismerősöm, azért nem jönnek haza, mert a költözésre sincsen pénzük.

2018. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Én olyannal is találkoztam már,akit bár értelmesnek gondoltam még sorosozni is szokott,csak azért,mert neki most éppen jól megy,jó neki ez a rendszer,ezért még magával is elhiteti azokat a dolgokat,amiket egy 80-as IQ feletti ember sem hisz el...


Így gondolom biztos vannak ilyenek is.

Szeretik ki tenni az ablakba,hogy mijük van,és úgy beállítani,mintha kizárólag a saját tehetségüknek köszönhetően tartanának ott,ahol..

2018. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

"Az emberek nagy része nyertes. A lúzerek pedig ahelyett, hogy magukba néznének, a rendszert hibáztatják. :"


Ez elég közhelyes volt.

Általában minden rendszer másnak kedvez.

És mindig azok írnak ilyen bölcsességeket,akik a "győztesei" a rendszernek.

Ha viszont megfordul a szél,akkor az ilyen típusú hozzászólók visítanak a legjobban.

2018. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
#4: Most, hogy leírtad az exhibicionista szó jelentesét, végképp nem értem, a kérdésedet.
2018. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, ami túl sokat politizál, az mind az.

De a színész is a zenész is, még a tanár is valamennyire exhibicionista.

Az is igaz, hogy a gyôzteshez húznak az emberek.

Tán 2 hete mérték, hogy nőtt a fidesz támogatottsága

2018. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!