Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orbán kormány miért nem...

Az Orbán kormány miért nem büszke a sikereire?

Figyelt kérdés
Mikor például az újságírók megpróbálják őket a parlamentben megkérdezni róla, hogy hírt adjanak a magyar állampolgároknak, mindig csak azt látni, hogy elkezdenek szaladni a mikrofon elől.
2018. júl. 6. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Ellenzéki sajtók elől menekülnek leginkább, vagy ellenségesen válaszolnak...

888, ripost, Magyar Idők, Origo, Pestis Srácok kérdéseire meg "örömmel" válaszolnak és ez a furcsa.

2018. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Mert a Fidesz-gyűlölő sajtó úgysem arról fog beszámolni, mondhatsz nekik bármit. Felesleges.
2018. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Majd ha lesz neki egy, az lesz. Hidd el nekem! Az összes tévé be fogja mondani, reggeltől estig! Mondom, majd ha lesz..
2018. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
#1: Ez miért lenne furcsa? Ezek nyilván nem fognak valóban kérdezni, "visszakérdezni". Lejegyzik amit diktálnak nekik, 'oszt jó napot.
2018. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

# 2/4


Jajj de tudsz hazudni, fideszeském!

AZ ATV, HírTV stb... "Fidesz gyűlölők", ahogy te azt szánalmas módon kihangsúlyoztad, UGYANAZT mondják, amiket a Fidesz mondott.

Bár a Fideszes média csak a migránsozással és Brüsszellel van megakadva, más témájuk nincs.

2018. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
#2 na mi az amiről nem számolnak be? Azt tudom, hogy mi az amiről a fideszes szennymédia nem számol be, de milyen sikerről nem számolt be az ellenzéki?
2018. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Drága Fideszeskéim, az éjszakai provokáció a lepontozásotokkasl az az nagyon megy, erre aztán képesek vagytok!

Miért pontoztatok le?


#1-es vagyok


Ne azzal jöjjetek hogy "Orbán gyűlölő hungarofób balos szoclib" vagyok, hanem indikoljátok meg, miért pontoztatok le!

2018. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyenek vagytok, Fidesz hívők... ennek örültök, ti ezt látjátok jónak.

El sem kezdték a kérdést, de már elrohant az a bugyimániás Handó bányarém

2018. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a bűnös szégyelli a pofáját, a sikeres emberek megállnak és eldicsekednek azzal, hogy milyen jól dolgoznak, ez evidencia.
2018. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Csak én szeretném orbán és semjén száját teleszarni?
2018. júl. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!