Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azzal jönnek mindig,...

Akik azzal jönnek mindig, hogy nincs jobb párt a Fidesznél, azok tulajdonképpen milyen pártot fogadnának el helyette?

Figyelt kérdés

Mit jelent az, hogy egy párt jó? Mitől lesz jó?

Nem kell megsértődni, de én nagyon azt érzem, hogy az ilyen embereknek jöhetne bármilyen párt, ők akkor is a Fideszt támogatnák és köpködnék az újat, akármilyen is lenne az.



2018. júl. 7. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
A lényeg hogy az új alakuló pártot amit Toroczkai alapít, ennyi barátom.
2018. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
A fideszt fogadnák el csak a fidesz helyetett, mert annál soha se lenne jobb nekik :)
2018. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Ja, értem. Csak egy még szélsőjobboldalibb párt jobb a Fidesznél.

Mintha ebben az országban valami nagyon nem stimmelne az emberek fejében...

2018. júl. 7. 09:10
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Schiffer kilépése előtti LMPben láttam lehetőséget. Azóta semmi.
2018. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Azt szoktam hallani fideszesektől hogy a Fidesz valósítja meg leginkább a Kádár rendszert. Vagyis van munka, van mit enni, meg van hol lakni ahol lehet sörözés közben meccset nézni. Meg a munkahelyeken ma is elég csak dolgozgatni. Az emberek többségének nem kell több ma sem.

Persze aki hiányolja azt hogy ma is épp úgy nincs előrejutási lehetőség ahogy a Kádár rendszerben sem volt, az kimegy külföldre.

És a fideszesek nem tudnak és nem is akarnak elképzelni jobbat. A természetes igényeik és ösztöneik ki vannak elégítve és ez elég. Tehát a tápanyag szükségleteik, vagy a szexuális szükségleteik, stb.

Ha megkérdezed egyiket hogy alkalmazottból szeretne-e tőkés lenni, azt fogja felelni hogy minek, nem sokkal keres többet ő sem nála. Mert szerinte mindegy az hogy ki a gazda és ki az igát vonó tehén, szerinte csak a tápanyag mennyiségében van némi különbség.

A Kádár rendszerben sem volt ez másként. A dolgozó akár szívből rágyújtott a "Mint a mókus fenn a fán" kezdetű dalra a munkahelyén. Mert a természetes igényeit a Párt kielégítette. Az meg nem volt a természetes igényei közt hogy például szabad és gazdag legyen. Hogy lett volna, hisz azt sem tudta mi az.

2018. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

# 5!

Jó sok baromságot összehordtál! Mondom ezt nem fideszesként!

2018. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Annyira szerintem nem mondott hülyeségeket.
2018. júl. 7. 11:23
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha véletlenül lenne olyan párt, szerintem a Fidesz gyorsan gondoskodna róla, hogy megváltozzon a véleményük.
2018. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

"Azt szoktam hallani fideszesektől hogy a Fidesz valósítja meg leginkább a Kádár rendszert."


Ezt épp a fideszfóbiások hangoztatják, fideszestől én ilyet még nem hallottam.

2018. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Olyan párt kéne pont, mint a fidesz, a következő változtatásokkal:


-abbahagynák az ész nélküli sorosozást

-kiraknák pénztáros lőrincet a buliból

-Viktor megregulázná a családját

-kevesebb pénzt szórnának el stadionokra

-kivonulna a kormány onnan, ahol nincs keresnivalója (pl média)

2018. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!