Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok az orosz törvénye...

Támogatnátok az orosz törvényekhez hasonlókat a homoszexualitás kérdésében?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 08:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Ki nem állhatom az oroszokat. Eddig akárhol találkoztam velük nyaralás alatt, mindenhol úgy viselkedtek, mint az állatok.
2018. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Semmit nem kell csinálni. Minden jó ahogy van ebben a kérdésben.


Mondjuk a .uzifelvonulást kivinném a városból - de más hasonló happening - eket is - vonulgassanak valahol külterületen.


De ennyi, ez egy álprobléma, az emberek le sem szarják a homárokat.

2018. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
48%

2-es, "De ennyi, ez egy álprobléma, az emberek le sem szarják a homárokat."

Dehogynem, igenis leszarják.

2018. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
59%

Az oroszok a visszamaradott keleti blokk bromarcai. De ha éltél a 80-as években akkor emlékezhetsz.

A .zik amúgy milyen jogokért vonulnak? Nem szállhatnak fel a buszra vagy mi? Nem vehetnek fel hitelt? Nem kapnak ellátást a kórházban?

2018. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
48%
Engem a melegek hidegen hagynak. Az ilyen törvényeknek egyetlen hozadéka az lenne hogy még jobban kiutálnak minket az EU-ból...
2018. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is jó úgy, ahogy most van.
2018. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
9%

"Engem a melegek hidegen hagynak. Az ilyen törvényeknek egyetlen hozadéka az lenne hogy még jobban kiutálnak minket az EU-ból..."


Kit érdekel?

Az egy majom banda, akik még a migránshordó civilszervezeteket sem merik fejbe verni.

2018. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
70%

1) Milyen orosz törvények vannak?


2) A szexualitás az egyén magánügye, az állmnak semmi keresnivalója nincs a témában.

2018. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 belapus ***** válasza:
77%
És ha ez meg van, azután majd a kövéreket ( Kövéreket ? ), tetováltakat ( az elszólásból tudható, hogy ki nem állhatja őket a vezérünk ), a kék szeműeket, a papucsosokat stb. is törvény elé lehetne citálni.
2018. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
61%
Én a vörös hajúakat és a balkezeseket is kicsinálnám. Semmi keresnivalójuk nincs az ilyen alsóbbrendű szutykoknak Árlya Magyarországon.
2018. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!