Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már Budapesten sincs ellenzék?...

Már Budapesten sincs ellenzék? Pest is belátta, hogy csak a Fidesz nyújt alternatívát?

Figyelt kérdés
[link]

2018. júl. 8. 20:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Öszességében megint az derült ki, hogy az összes ellenzéki párt egy rakás szart sem ér, és most már a szavazóik azzal sem fáradoznak, hogy egyáltalán részt vegyenek.
2018. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én tegnap Sára Botondra szavaztam, de nem a Fideszre szavaztam, hanem egy személyre, akiben bízom, mert eddig is a kerületért dolgozott, a kerület pedig sokat fejlődött.

Igen, van mutyi. Igen, vannak túlárazások.

Igen, van még bőven teendő, bőven-bőven.

Ugyanakkor így is elismerem a kerületem fejlődését.


Az ellenzék, hát hogy mondjam, nem a legjobb jelöltet állította/javasolta - de ezt már előttem megfogalmazták.


Na majd jövő ősszel (tavasszal(!)?) meglátjuk.

Én már előre szurkolok Sára Botondnak, kétlem, hogy csalódnék benne, bár nyilván addig meglátjuk.


Szerintem elég sok esélye van az ellenzéknek, például, ha nem Győrit állítja vagy ha magasabb lesz a részvétel.

2018. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az meg van, amikor valamelyik Üvegtigrisben Fenyő Iván először megdöbben, majd magából kikelve üvölt, hogy "Itt mindenki hülye?" :-)

Na, hát ide jutottunk. :-)) Lassan igaza lesz ennek a mondatnak.

2018. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Marha
2018. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tudod te mi az az alternatíva szó jelentése fideszes bunkikám?
2018. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!