Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért rasszistáz...

A liberálisok miért rasszistázzák le a Fideszt, ha szerintük a fideszesek (köztük Orbán Viktor) cigány?

Figyelt kérdés
Nem ellentmondás ez egy kicsit? Fideszesként nem értem a logikájukat. De biztos az én agyam a csökött, hogy nem vagyok képes megérteni.
2018. júl. 9. 16:58
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
18%
A cigányozók azok jobbikosok,vagy balosok,nem liberálisok...
2018. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
A jobbik kettészakadt, egy része amúgy is a liberális LMP-re szavazott volna. A másik meg, hogy a baloldal erősen összenőtt a liberalizmussal.
2018. júl. 9. 17:03
 3/36 anonim ***** válasza:
43%

"a baloldal erősen összenőtt a liberalizmussal."


A politikai elit szintjén valóban, a választók szintjén nem annyira.

2018. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
17%
Mert cigányok.
2018. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
44%

Ha azt nézzük, TI MAGATOK VAGYTOK RASSZISTÁK, kérdező, mert Ti vagytok azok, akik utáljátok, ha a melegek felvonulnak a Pride-on, és titeket zavar ennek látványa, Ti vagytok azok, akik úgy gondoljátok, hogy NE NEVELHESSENEK GYEREKET a melegek és leszbikusok!

Erről maga, Novák Katica tett említést!

Nem ellentmodnásos ez, kérdező? :D

És szerinted a "ballibsik" a rasszisták? :D

Na, ne nevettess már, könyörgöm!


“Megütközéssel olvastam kaposvári nyilatkozatát az Orbán-kormány családpolitikájával kapcsolatban. Elfogadhatatlannak tartom, hogy a magyar kormány államtitkáraként Ön megbélyegzi és kirekeszti a család fogalmából az azonos nemű párokat.“


Forrás:

Női Hang


[link]

2018. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
45%
Na, ki akkor a rasszista? :D
2018. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
50%

Apropo, rasszizmus, kérdező...

Ti magatokat "Keresztényeknek" valljátok magatokat, ugyanakkor a melegekkel és mindenki mással szemben, akikkel szemben éppen a kormány uszít, lásd, pl. hajléktalanok, ellenségesek vagytok, azokat utáljátok, akiket a kormány éppen gyűlöl.

De mi a gyászt keresett Viktor a török Diktátor újjáavatásán?

Meg lett hívva???

2018. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

"azokat utáljátok, akiket a kormány éppen gyűlöl"


Ez nem igaz! A kormány amúgy sem gyűlöl senkit. Sem a hajléktalanokat, sem a bevándorlókat nem gyűlöli, csupán kezdeni akar valamit a helyzettel. Látjátok, erről beszéltem, hogy mi fideszesek vagyunk a rasszisták a liberálisok szemében.

2018. júl. 9. 17:59
 9/36 anonim ***** válasza:
37%
A libsik (direkt nem liberálisokat írtam) a legnagyobb rasszisták és kirekesztőek a földön. Ha más a véleményed, pláne ha nagy nyilvánosság előtt el is mondod, akkor mindent megtesznek, hogy "lekaraktergyilkoljanak", ha pedig fehér férfi vagy akkor te vagy mindennek az oka. A négereket istenítik és az arabokat, mindent megtennének azért, hogy a fehér embert eltöröljék. Csak figyelni kell a tetteiket, az egész médiájuk arra épül, hogy kipusztuljon a fehér ember.
2018. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
31%

A gyászt "nem ellenséges" a Fidesz, dehogy nem...

Brüsszel, Soros, Migráns, Gyurcsány, a nem vele egy szinten gondolkodók stb... mind ellenségei!

Ne mondd már nekem, hogy nem ellenségesek :D

Sok olyan videófelvétel is tanúskodik a Fideszesek hozzáállásáról, ami március 15.-én történt, amikor durván összeverték azokat, akik felháborodtak Orbán ÜNNEPRONTÓ beszédén, amikor a forradalom ünnepén belekeverte a migrációt, az EU-val szembeni gyűlöletbeszédet és sok minden mást!

Ne hazudjatok már!

2018. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!