Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek inkább Gyurcsán...

Az ellenzékiek inkább Gyurcsány Ferencet választanák Orbán Viktor helyett?

Figyelt kérdés

2018. júl. 14. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
66%
Még rendes spin doctorokat sem képes ideküldeni az állampárt :(
2018. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
66%
Ha már választani kell akkor inkább Fletó.
2018. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
78%
Fogjátok már fel, hogy nem csak Gyurcsány meg Orbán létezik.
2018. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
21%

"Fogjátok már fel, hogy nem csak Gyurcsány meg Orbán létezik."

Te meg fogd fel, hogy a kérdés csak róluk szól.

2018. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
78%

Én csak annyit tudok, hogy Gyurcsány lemondott, Orbán pedig még akkor sem mondana le, ha ahhoz a fél országot kellene kiirtania, ahogy már az egyik válaszoló írta nagyon találóan.

Nekem ennyi bőven elég, hogy döntsek közöttük.

2018. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
27%

Gyurcsányt lemondatta az IMF, amikor azt mondta, hogy amíg az a pojáca a miniszterelnök nem adnak hitelt.

Ha nem mond le az ország másnap bejelentheti a fizetésképtelenséget.


Az orbánrettegés meg nevetséges :DD Persze, nyilván grazban kezelik orbánt hogyne.

Szegény balosok már csak a rosszindulatban találnak menedéket.

2018. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
0%

Kizárt dolognak tartom. Jár a szájuk, de azért a lelkük mélyén hálát adnak, hogy Orbán a miniszterelnök. Nekik is jobb, mint Gyurcsány alatt volt, ők is tudják.

Lehetnek persze elszórtam, akiknek káruk lett Gyurcsány hiányából, akik nem tudtak tovább zabrálni a közvagyonból. Igaz, hogy csalódottságból, a remélt haszon elvesztése miatt Gyurcsányra szavaznának, meg mondanak is kígyót-békát Orbánra meg bárki másra is, de kevesen vannak.

2018. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
11%

gyurcsány idején vették fel a milliós bónuszokat a csőd szélén álló cégek MÁV BKV

még hogy nem volt zabrálás :DD te ilyen kolozsváros nyugatifény olvasó lehetsz, ott tolnak ilyen DK-s propagandát


gyurcsány nem azért hozta a közbeszerzési és közalkalmazotti stoppot, mert ezzel akarta megszüntetni a korrupciót, hanem azért, mert az ország 12%os költségvetési hiány mellett olyan államadóssággal rendelkezett, hogy ésszerű kamatok mellett már senki nem akart hitelt adni

egyszer el lehetett sütni a devizahiteles tréfát, mindenki boldog volt, hogy annak ellenére, hogy a forintot tönkretették még mindig lehet alacsony kamatokat kapni :)


a második tréfa a vizitdíj volt. hát persze! fizessen, aki igénybe veszi az egészségügyet! micsoda reform! feri megoldja!

csakhogy erre is azért volt szükség, mert a TB minden évben csinált egy 150 milliárdos deficitet (~15%os hiány 2007es költségvetési keretszámok mellett)


jajj :( most szegény ballibek átverve érzik magukat :DD

2018. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
10%

Van egy lényeges különbség. Gyurcsány megbukott mint Rottenbiller, neki köszönhető a 2010 - es bukás.


Orbán meg harmadszorra vitt mindent. Jó, tudom, tudom, Gyurcsány nyert volna, csak elcsalták a választást.

2018. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
Az hogy nemtetszik a jelenlegi értem én, nincs is ezzel semmi baj, de az hogy valaki visszasírná Gyurcsányt na az vagy nagyon fiatal vagy totál elmebeteg már elnézést ha megsértek valakit
2018. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!