Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen közelgő válságról...

Milyen közelgő válságról beszélt Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr másfél hónappal ezelőtt Kötcsén?

Figyelt kérdés

Én eddig azt hittem, hogy évek óta folyamatosan válság van világszerte és csak mi tudunk ilyen remek számokat produkálni évről-évre. De most akkor Magyarország is belekerül ebbe a válságba vagy a Soros-erők megirigyeltek minket, hogy nekünk itt mennyire jól megy és elhatározták, hogy gazdaságilag támadnak meg minket, ha már a választást nem tudták megnyerni a Fidesz ellen? Mennyire tudunk védekezni a támadásaik ellen a jövőben? Ha tényleg egy örvényt kavarnak ide nekünk és bele akarják lökni Magyarországot, vajon Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr tettereje elég lesz ahhoz, hogy megvédje az Országot?

Eléggé tartok most mindenféle zuhanástól és nem szeretném, ha az eddigi jólétnövekedés megtorpanna ilyesmi miatt, hogy a külföldi erők szervezkednek ellenünk. Meg tudjuk védeni magunkat?



2018. júl. 15. 23:42
1 2 3
 21/21 readymix ***** válasza:
55%
#17/20 Nem etetem, de nem kell minden glicerines nyelvű FideSS-seggdugó trollt (ha az) válasz nélkül hagyni. Vegye észre, hogy az ún. "takarékossági" intézkedések következményeként a saját kabátját is újra kell gombolnia.
2018. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!