Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy pártnak az ifjúsági...

Egy pártnak az ifjúsági szervezetében milyen feladatokat kell ellátni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag semmit. A pártok ifjúsági szervezetei nem csinálnak semmit, az csak egy kádernevelde. És mivel jelenleg csak a fidesznek áll a zászló, ezért a többiről beszélni is felesleges.
2018. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatokat a hosszú, szemölcsös nyelv kifejlesztésére.
2018. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt a proliknak szóló primitív alja marketingmunkát kell elvégezniük, ami már ciki volna senior politikusoknak.
2018. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fidelitasra gondolsz(mivel csak ez van), akkor az adófizetők pénzén kúrogatnak, füvezgetnek, táborozgatnak ahol moslékra isszák drogozzák magukat, izléstelenül viccelődnek hajléktalanokkal , nyomorékokkal. "Munka" is van, ami abból áll, hogy valami más politikus előadásán büfögnek, finganak, zajonganak, hogy megzavarják azt. Esetleg mikor egy riporter kérdez valamit akkor nem tudnak válaszolni semmire, mert szintetizálta az agyukat már a kábítószer és orbán.
2018. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Janiksa válasza:
A nagy semmittevés, alja munka, seggnyalás csak a fidelitasra vonatkozik, legalábbis erre az ifjúsági szervezetre biztosan. Én a Jobbik-nál, és azon belül is az ifjúsági tagozatban vagyok egyéni tag. Dolgoztam választókerületi szervezői posztban is (nagyon kemény munka volt, iszonyatos ellenszélben), de mivel az csak fél évre szólt, vagyis fél évente váltás van, így már csak egyéni tag vagyok. Az IT-n belül rengeteg munka lehetőség van. Itt gondolok arra, hogy standolás, szórólapozás, megyei elnökök kiszolgálása, informálása, vagy akár személyesen politikusoknak segíteni egy-egy sajtótájékoztatón, attól függ, hogy mennyire vagy aktív és szorgalmas. Seggnyalásról és hasonlóról szó sincs, sőt ez a tagság lényegében önkéntes munka, mivel a párt anyagilag nincs most a toppon, éppen ezért jól ia jön nekik a segítség. Na de visszakanyarodva az eredeti témánál, nézz fel a Jobbik honlapjára, és jelentkezz, ott sokkal többet tudnak mondani. Kitartást!
2018. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!