Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért adta el a lelkét Dárdai...

Miért adta el a lelkét Dárdai Pali az ördögnek vagyis mészárosnak azzal hogy reklámarca lett a gagyi márkájának? Én azt hittem van tartása erre kiderül hogy ő is csak egy ner kompatibilis valami.

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Azt se tudtam eddig, hogy ki ez a faxi, csak most néztem meg.

Ha előbb kérdezed, már arcról megmondtam volna neked, hogy nem százas a fazon.

2018. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezek után nem tudok felnézni rá....:(
2018. júl. 21. 23:22
 3/16 anonim ***** válasza:
Én eddig se néztem fel rá. :D Mondom, azt se tudtam, hogy ki ez, csak hallottam néha a nevét innen-onnan.
2018. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó neked...:D Mondjuk nekem már az is világos hogy afidesz csapat videoton miért adta le a fidesz csapat diósgyőrnek az utolsó meccset hogy ne essenek ki... hiszen ha kiesnek ugrik egy viszonylag nagy bázisú ner kompatibilis turulra váltó csapat.
2018. júl. 21. 23:32
 5/16 anonim ***** válasza:

Próbáltad a márkát, hogy így nyilatkozol róla?


Szememben semmi eladás sincsen. Sőt én el tudom képzelni, hogy annyira nem is foglalkozik magyar politikával.

2018. júl. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest mészáros lölő bóvliját mert egy Nike vagy Adidashoz képest bőven az tolja a képünkbe. Bár tudom van az a pénz.
2018. júl. 22. 01:55
 7/16 anonim ***** válasza:
Jó pénzért bárki reklámoz bármit. Nyilván mivel Dárdai azért letett az asztalra már ezt azt jól megkérte az árát. Nagyon jól tette. Minden ismert sportoló ezt teszi. Lexarják szerintem a politikát. Vagy nyilvánosan nem formálnak véleményt. Nagyon helyesen
2018. júl. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
pedig ezzel allast foglalt penztaros mellett
2018. júl. 22. 03:40
 9/16 anonim ***** válasza:

Én fele annyi pénzért simán lettem volna reklámarc. Pénzből élünk.


Attól, hogy valaki elvállal egy munkát (lásd egy cég reklámozása) még nem kell szeretnie a munkaadóját.

2018. júl. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak leveszi egy kis pénzzel Mészárosékat. Mi ezzel a gond?
2018. júl. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!