Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor 2030-ig számol...

Orbán Viktor 2030-ig számol azzal, hogy miniszterelnök lesz. Ez nyilván össze is fog neki jönni, de utána ki lesz az az utód, aki egyben tudja tartani a NER-t?

Figyelt kérdés
Lázárt kigolyózta, Rogánt nem szeretik, Kósát szintén, Kövért magyarázni sem kell stb. senkinek nincs akkora tekintélye, mint neki.

2018. júl. 23. 13:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Orbánnak akkor lesz vége, amikor a hozzáhasonló politikusoknak is le fog áldozni. Szóval, Orbán jelensége nem magyar sajátosság, hanem sajnos a világon máshol is megjelentek a hozzá hasonló karakterű politikusok. Én úgy gondolom 5-6 év múlva már lesznek változások, de a 2022-es választást még 100% hogy megnyeri. Ne legyünk naivak.


A NER pedig Orbán nélkül össze fog omlani, a mostani "hivatalos ellenzékkel" (MSZP, DK, Párbeszéd, LMP, Jobbik) együtt.


Arról szerintem álmodni sem tudnánk, hogy addigra milyen világ lesz? Ki gondolta volna 10-15 éve hogy menekültválság lesz Európában?

2018. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Az összeomlást pedig ne 1-2 nap alatt képzelje el bárki, hanem 10 év minimum.


Ha ne adj isten lesz gazdasági válság, akkor biztos hogy az eddigi laza kamatpolitika nem fog folytatódni tovább.

2018. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

"Ha ne adj isten lesz gazdasági válság, akkor biztos hogy az eddigi laza kamatpolitika nem fog folytatódni tovább."


Ez oké, de ha azt fogja nyomni non-stop a Fidesz-média, "hogy lehet, hogy most rosszabbul élünk, de ez még jó is nekünk, mert a migránsok a gazdag országokba mennek", akkor szerintem azzal a hatalmas médiatúlsúllyal el tudja érni, hogy a többség azt mondja, hogy oké, akkor ezt lenyelem, cserébe nincsenek migránsok. Nem egy emberrel találkoztam a választások előtt, aki azt mondta, hogy "Magyarországnak addig jó, amíg alacsonyak a fizetések, mert addig nem jönnek migránsok.". Tehát működhet!

2018. júl. 23. 15:35
 14/31 anonim ***** válasza:
32%
A 2030 szerintem is összejön neki. Ha lesznek is választások addig, azok csak a demokrácia látszatát lesznek hivatottak fenntartani. A válság (ha lesz egyáltalán) nem fogja megbuktatni, a miértjét a #13-as válaszoddal jól le is írtad. A következő ciklusokban még sikeresen átjátsszák a maradék EU-s pénzeket illetve közpénzeket a saját köreik zsebébe, majd amikor már nem lesz több hús a csonton (elkezdődik a marakodás), és már a lakájmédia sem tudja a nép előtt elfedni a valóságot, akkor bukik a rendszer. Legalábbis papíron, ugyanis addigra akkora "magánvagyont" sikerül a keménymagnak összehozni, ami már alkalmas lesz pénzügyi spekulációkra egy ilyen kis országgal szemben. Magyarul ők fognak továbbra is irányítani, teljesen mindegy, hogy mi kiket fogunk megválasztani. Ehhez pedig semmilyen választáson nem kell indulniuk, sőt nem kell vezetőt vagy politikai programot felmutatniuk.
2018. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

"...ha azt fogja nyomni non-stop a Fidesz-média, "hogy lehet, hogy most rosszabbul élünk, de ez még jó is nekünk, mert a migránsok a gazdag országokba mennek"


Életemben nem hallottam ilyet a a Fidesztől és a fideszközeli médiumokban sem olvastam, még csak hasonlót sem.

Pont az ellenzék sulykolja, hogy nyugodtan eresszük be a migránsokat, úgyis tovább akarnak menni.

Miért ferdítesz?

2018. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
23%

Érdekesek nekem ezek a találgatások.

Eddig minden aktuális kormány abban reménykedett,hogy a következő 4 évet is kihúzza.

Ők meg már 12 évre előre gondolnak.

Addig sok dolog lesz még.

Még több kivándorló,a sok kádár rendszerben felnőtt nyugdíjasok folyamatosan kihalnak,a fiatalabb generáció egyre idősebb lesz.

Az,hogy az Eu-ban mi lesz velünk,az is sokat meghatároz majd.

2018. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
15%
addigra úgyse lesz már itt Magyar!
2018. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Biztos lesz/van valaki erre a nemes feladatra már levizsgázott egyén.
2018. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
14%

"Még több kivándorló,a sok kádár rendszerben felnőtt nyugdíjasok folyamatosan kihalnak,a fiatalabb generáció egyre idősebb lesz."


Tavaly többen jöttek vissza külföldről, mint ahányan kiköltöztek. Ideje lenne már tudomásul venni a tényeket.

2018. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

"Tavaly többen jöttek vissza külföldről, mint ahányan kiköltöztek. Ideje lenne már tudomásul venni a tényeket."


Forrás?

2018. júl. 23. 21:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!