Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lop a FIDESZ?

Miért lop a FIDESZ?

Figyelt kérdés
Tudtommal az adóból befolyt összegeket nem saját célokra kell fordítani, de lehet, hogy csak én gondolom így.

#FIDESZ #Orbán Viktor #lopás #Deutsch Tamás #Németh Szilárt #SOROS-TERV!
2018. júl. 25. 02:44
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Németh Szilárd úr nevét véletlen elírtam, gondoltam szólok, mielött a sok nyelvtan-betyár beszólna érte!
2018. júl. 25. 02:47
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
2018. júl. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%

HakapesziM

Miért érzem azt, hogy 2010 júniusáig neked sem ez volt a véleményed a témáról?

2018. júl. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Mert

- van honnan,

- van rá lehetőség,

- van mit.

2018. júl. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
Azért amiért az Mszp meg a többi.
2018. júl. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
39%

"Mert


- van honnan,


- van rá lehetőség,


- van mit."


És mindemellett: mert nem tudod bizonyítani. Sejted, meg egyértelmű, meg minden. Csak épp bizonyíték nincs rá. Vagy neked van?

2018. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Ezt csak "tartalkolásnak" nevezik.
2018. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

forrás sztárklikk :DD


a korrupció látens jelenség (forrás : makroökonómia tankönyv)

2018. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%

5.


Kb. ez volt a véleményem akkor is. Mindenkinek nem lehet jó, a politikusok úgy intézik a dolgaikat, hogy azért ők se járjanak rosszul. Te is úgy csinálnád, én is.


Bele lehet kötni bármilyen beruházásba, valakinek ez nem tetszik, másnak az. Minek kisvasút? Miért - én még nem láttam azt a bizonyosat mondjuk - nem jó dolog az? A gyerekek szeretik, mi is voltunk már más kisvasúton, pl. Lillafüreden.


Ha otthon leszek el is megyünk megnézni ezt a híres Orbán - vasutat.


Stadion? Ha nem lenne: "itt má' stadion se épül!"


Gyerekvállalás támogatása? "Minek elletni a népet, amikor túlnépesedett a Föld?"


Ha tolnák a pénzt nagy erőkkel az oktatásba, egészségügybe, állítom, akkor is köpködne valaki.

2018. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Mert a magyar politikusok nagy része 1990 óta is gazember. Nem is az a fő baj, hogy egy kicsit lopnak, hanem, hogy ipari méretekben, és az sem különösebben érdekli őket, hogy a maradék pénzt az ország fejlesztésére fordítsák, ne Soros-kampányra, stadionokra, kisebbségfelzárkóztatásra, külföldi zs*nagógákra, szökőkutakra, az oktatás tönkretételére, stb.
2018. júl. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!