Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Globus Konzervgyárat, ami...

A Globus Konzervgyárat, ami üresen áll Kőbányán, Gyurcsány vagy Bajnai miatt zárták be?

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 13:57
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

"John_McClane nevű felhasználó válasza:


Jártál egyszer is a Baumaxban? Minden volt csak olcsó nem. A többi barkácsáruház miért maradt meg? Már a kivonuláskor is cikkeztek arról, hogy ennyit nem bír el a piac vásárlóereje."

Csak nem a Fideszt véded? Ezt az utasítást kaptad a pártközpontban?

2018. júl. 27. 21:19
 22/22 anonim ***** válasza:

Nyilvános a nevem, rákereshetsz a válaszaimra, sokminden vagyok de fideszes az nem :D


Én anno vásároltam a Baumaxban és tényleg drága volt, az Obi és a Praktiker is elfogadhatóbb áron adta ugyanazokat, a webshopokról meg ne is beszéljünk. Ugyanazokat a szerszámokat webshopokban 30-50%-kal olcsóbban meg tudom venni ( akár te is vagy bárki ), mint a barkácsáruházakban, az építőanyagokban meg kisebb helyi kereskedésekben juthatsz némi árelőnyhöz. Ha nem az a fontos, hogy szombat este 7-kor tudj vásárolni, akkor ezeknél minden olcsóbb.


Ha valaki nem ért veled egyet akkor ő egyből fideszes? Szerintem a kérdés miatt meg te vagy fideszes, na ? :D

2018. júl. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!