Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, nektek ez sem gyanús?

Fideszesek, nektek ez sem gyanús?

Figyelt kérdés

Először külön bíróságok: [link]

Aztán egy fidesszel szimpatizáló bírót ( pontosabban rektort ) akarnak kinevezni az élére: [link]

Majd személyre szabott törvényeket írnak: [link]


Tudom, tudom, teljesen véletlen hogy pont a fidesz számára kényes ügyekben ( korrupció, EU-s jelentések, oligarchák ügyei, stb ) akarnak külön bíróságot létrehozni. Mint ahogy az is véletlen, hogy ennek az élére pont olyan kerül akivel a fidesz teljes mértékben elégedett és neki sincs sok ellenvetése a párttal szemben, majd még nagyobb véletlen egybeesés, hogy törvényt hoznak hogy ennek az embernek jó legyen, de hát na...

Igen, azt is tudom hogy az, hogy a fidesz elégedett vele és fontos pozíciót ad neki ( amit kimondottan a saját embereinek szokott adni, fidesszel ellenkező ember nem birtokolhat olyan fontos pozíciót ahová a kormány nevezi ki az embereket ), nem jelenti azt hogy fideszes, de hát láttuk már hogy hány alkalommal ellenkeznek a fidesz által választott emberek a párttal.


Szerintetek ez tisztességes? Mit szóltok hozzá?


2018. júl. 26. 11:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
19%

A te jelölted ki lenne?

Gondolom egy ellenzékivel lennél elégedett.

Függetlent szíveskedj írni! ... aki tényleg független és feddhetetlen visszamenőleg is.

Ha csak egyet is tudsz, akkor elgondolkozom.

2018. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
6%

A mi kutyánk kölyke lop, úgy hogy semmi baj nincs ezzel.

Valaki úgyis mindig lopkod, akkor meg már legalább Mimagyarok lopjunk.

2018. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
17%
"Figyeljen ide, tudom, hogy sok stadion épül, nekem sem tetszik, meg hogy a miniszterelnöknek házi kisvasútja van, de ZÁRVA VANNAK A HATÁROK!"
2018. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
61%

Elso hozzaszolo az orszag iranyitasa nem szimpatia alapjan kene mukodjon vagy politika szempontokbol hanem PARTATLANUL vagy igen fuggetlenul hogy tudjanak realisan nem elfogultan meghozni bizonyos dolgokat. Csak egy pelda mennyire tisztesseges ha az ismeros biro mas ugyet ejti mert haver pacsi, viszont az önet kokemeny bunteti.. ez fair?

Kerdezi vegre plusz egy ember akinek kinyilt a szeme! Remenkedjunk hogy egyre tobben leszunk!

2018. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%

Szanalmas ez a hatar zarva van dolog egesz europaban a legrosszabb tendenciat mutatja az orszag romanianal is rosszabbak vagyunk nem hogy a tobbinel melyik migrans akarna itt maradni???? Teny bejonnek de el is mennek minel hamarabb mert SZanalom ami Magyarorszagon van! Vicc a sok buta ember aki a kormanykozeli tv csatornakat nezi mint a tv2 m1 es stb... kene kicsit nyilt szemmel jarnj es olvasgatni olyan ujsagot ( mar nem sok van 1-2) amibe nincs cenzura es leirjaj a frankot.

Nem mellesleg meg miert is utalnak a tobbi orszagok es miert tuntetnek az orban ellen mindenhol meg most valami muszlim orszagba is?! Kicsit olvasgatsunk utana mielott a baromsagot irja valaki hogy hatar legalabb levan zarva!! Pffffff es az egeszsegugy Csak be NE keruljon valaki mert elve nem jon ki de a politikusok most megszavaztak magunkat a fizetes emelest es a plusz stadionok Gratulalok fidesz szopok...

2018. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
42%
Bocs, a 2-es kommentemben nem tettem idézőjelet, pedig azokat sem én mondom, hanem a fideszesek. :)
2018. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%

#5

De nem érdekli őket, hogy nyomorognak. Nekik ez természetes. Két példa:

"Csenyétén egy nyugdíjas asszony három receptet szorongatva jött elénk a házából, és az első mondata az volt, hogy a 28 ezer forintos nyugdíjából nem képes kiváltani a gyógyszereit. A választás legfontosabb problémájának mégis a migránskérdést nevezte.

A szomszédja arról mesélt, hogy az unokája meghalt a minap, mert hiába értesítették a mentőket, egyszerűen nem ért ki időben a mentőautó. A választáson ő is a migránskérdést tartja a legfontosabbnak."

[link]


Na most, szerinted ezek normálisak?

2018. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
68%

Zárva vannak a határok?? Most voltunk nemrég Görögországban, minket még átengedtek. Huh, szerencsénk volt.


Mikor zárták le?

2018. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
46%

HakapesziM

Nem tudom, kérdezd meg a fideszes öregasszonyt, aki a szektás szövegeivel traktált engem. Szerintem ti jól meg fogjátok érteni egymást.

2018. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
2018. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!