Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikai állásfoglalás...

A politikai állásfoglalás szerintetek mennyire határolja be az ember identitását?

Figyelt kérdés

2018. júl. 27. 00:39
 1/10 Molyember ***** válasza:
96%
Szerintem ez fordítva szokott lenni.
2018. júl. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Ez attól függ, hogy mennyire keresi azt a környezetet ahol vitát válthat ki a politikai állásfoglalásával, mennyire hozza be a munkájába, mindennapi életébe a politikai véleményét. Rólam mindenki tudja mennyire erőteljes a politikai állásfoglalásom, de mivel soha nem ez határozza meg a másokkal való kapcsolattartásomat, nem hozom előtérbe a munkahelyemen és a baráti körömben sem, így egyáltalán nem határol be. Ha mindig mindenkit meg akarnék győzni az igazamról, akkor rengeteg konfliktusba kerülnék és az bizony korlátozna is.
2018. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a vallási kovatarozás a korreletívabb? az vállalhatóbb, akár vitatkozás szempontjából, nagy különbség persze tudom, mert nehezebb felelősségre vonni, mint mondjuk a miniszterelnököt
2018. júl. 27. 12:15
 4/10 A kérdező kommentje:
istent, istent, a mindenhatót nehezebb felelősségre vonni
2018. júl. 27. 12:16
 5/10 Molyember ***** válasza:
Semmivel sem nehezebb, és pont ugyanannyi értelme van.
2018. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem szeretnék, pedig tundék róla vitatkoznmi biztos
2018. júl. 27. 14:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100% ig.
2018. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem például csak olyan barátaim voltak, akik éppen az ellenkező pártra szavaztak, de soha nem volt abból emberileg olyan nagy probléma, ki tudtuk kerülni, de a suliban, mivel keresztény suli volt nagyon zavart mindenkit a liberális állásfoglalásom és a szociális családi származásom, és akkor éppen az szdsz volt pesten a góré és a fidesz adott suskát rá, hogy legyen több a zsebpénzünk, de a visszafizetés nem volt elég automatikusan megoldva, most nagyon elszemélyesedett ez a kérdés, ha kiderül valami konkrét az emberről egyből az anyjával és az apjával meg a családjával jönnek, "a miheztartás kedvéért"
2018. júl. 30. 00:09
 9/10 A kérdező kommentje:
Azóta valaki elgondolkodott róla, hogy mit jelent az identitástudat és a politikai állásfoglalás igazából?
2019. márc. 6. 08:38
 10/10 A kérdező kommentje:
Volt egy barátom, akiről tudtam, hogy ugyanolyan reménytelenül liberális és szocializációban gondolkodó, mint én, de egészen eltérő volt például a nemi identitása és sokkal jobban jobban érezte magát külföldön, mint én, így azóta teljesen mondhatni abszolut mértékben megszakadt a kapcsolatunk, igaz ugyan, hogy én sokat változtam, de természetesen nem ezen a téren, az állásfoglalásom és a identitásbeli kérdéseim ugyanolyanok maradtak, ilyenkor mi van? Az identitástudat fontosabb?
2019. márc. 6. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!